MTA’dan jeotermal saha ihalesi

 Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğünce (MTA), Amasya, Adana, Eskişehir, Kayseri ve Nevşehir’deki 7 ruhsatlı jeotermal alanı ihale edilecek.   MTA’nın konuyla ilgili ilanı Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlandı.   Buna göre, Amasya’nın Merzifon ilçesinde iki ayrı alan, Adana’nın Ceyhan, Eskişehir’in merkez, Kayseri’nin İncesu ve Nevşehir’in Kozaklı ilçesinde iki ayrı alandaki 7 ruhsatlı jeotermal saha, […]

MTA’dan jeotermal saha ihalesi
Servet Uzun
  • Yayınlanma24 Mayıs 2017 10:00

 Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğünce (MTA), Amasya, Adana, Eskişehir, Kayseri ve Nevşehir’deki 7 ruhsatlı jeotermal alanı ihale edilecek.

 

MTA’nın konuyla ilgili ilanı Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlandı.

 

Buna göre, Amasya’nın Merzifon ilçesinde iki ayrı alan, Adana’nın Ceyhan, Eskişehir’in merkez, Kayseri’nin İncesu ve Nevşehir’in Kozaklı ilçesinde iki ayrı alandaki 7 ruhsatlı jeotermal saha, kapalı zarf içinde teklif almak ve görüşmeler yapmak suretiyle pazarlık usulüyle ihale edilecek.

 

Geçici teminat tutarı 50 bin lira olarak belirlenen sahalar için son teklif verme tarihi, 13 Haziran Salı saat 11.00 olarak belirlendi. İhale, MTA Genel Müdürlüğü Encümen Toplantı Salonu’nda yapılacak.
AA