IVECO’ya “Yılın Panelvanı” ve “Yılın Lansmanı” ödülü

IVECO, Truck & Fleet ME tarafından üçüncüsü düzenlenen Truck & Fleet Middle East Ödülleri’nde iki ödül alarak yıla iyi bir başlangıç yaptı. Bu ödül, GCC (Körfez İş birliği Konseyi) ekonomisinde belirli ulaşım ve üretim sektörlerinde önemli bir rol oynayan filoları ve araç üreticilerini onurlandırmayı amaçlıyor. Taşımacılık ve mobilite sektörlerinden endüstri uzmanlarından oluşan bir jüri tarafından […]

IVECO’ya “Yılın Panelvanı” ve “Yılın Lansmanı” ödülü
Burak Karagöl
  • Yayınlanma13 Şubat 2024 11:04

IVECO, Truck & Fleet ME tarafından üçüncüsü düzenlenen Truck & Fleet Middle East Ödülleri’nde iki ödül alarak yıla iyi bir başlangıç yaptı.

Bu ödül, GCC (Körfez İş birliği Konseyi) ekonomisinde belirli ulaşım ve üretim sektörlerinde önemli bir rol oynayan filoları ve araç üreticilerini onurlandırmayı amaçlıyor.

Taşımacılık ve mobilite sektörlerinden endüstri uzmanlarından oluşan bir jüri tarafından değerlendirilen IVECO Daily MY22, hafif hizmet minibüsünün Orta Doğu bölgesindeki filo sahipleri arasında artan popülaritesini vurgulayan bir ödül olan ‘Yılın Panelvanı’ unvanına layık görüldü.

Daily, sınıfının en çok yönlü aracıdır ve geniş ürün yelpazesi, şehir içi teslimatlardan inşaat sektöründeki daha ağır taşıma görevlerine kadar çok çeşitli görevler için zengin olanaklar sunar. Daily, sektöründe hem Euro VI-E hem de Euro V için sorunsuz sekiz vitesli Hi-Matic otomatik şanzıman sunan ilk araç olmuştur. Ayrıca altı vitesli manuel şanzıman, önceki modellere kıyasla vites seçimindeki boşluğu %50 azaltarak yağ değişim aralıklarını 350.000 km’ye kadar çıkarmıştır. Merkezi minder yastıkları ve hafızalı köpükten sırtlığı olan tamamen yeni sürücü koltuğu sayesinde Daily, Hafif Ticari Araçlar için sektörde bir ilk olmuştur.

IVECO, 15 Kasım’da Barselona’da düzenlenen ve tüm ürün yelpazesinin ve hizmet anlayışının yenilenmesini müşterilere, ortaklara ve uluslararası gazetecilere sunulduğu küresel tanıtım etkinliği ‘BE THE CHANGE’ için “Yılın Lansmanı” ödülüne de layık görüldü.  IVECO Group, 2024 lansmanı ile geniş servis çözümleri portföyüyle, son teknoloji ile üretilen ürün yelpazesiyle taşımacılık sektörünün sürdürülebilir yenilenmesini güçlendirme konusundaki kararlılığını lanse etti.