Aydem Plus, "Enerji ve İnovasyon Yatırımlarıyla Öne Çıkan Şirket" ödülü aldı

Aydem Plus, “Enerji ve İnovasyon Yatırımlarıyla Öne Çıkan Şirket” ödülü aldı

Aydem Enerji iştiraki Aydem Plus, inovatif çalışmalarıyla “Enerji ve İnovasyon Alanında Yatırımlarıyla Öne Çıkan Şirket” ödülüne layık görüldü.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Yeni Asır Gazetesi’nin 129. kuruluş yıldönümüne özel düzenlenen Ege Yatırım İhracat Gastronomi İnovasyon Teknoloji (EGE YİGİT) Ödülleri sahiplerini buldu.

İzmir’de gerçekleşen ödül töreninde, ülke ekonomisine katkı sağlayan teknoloji ve inovasyon çalışmalarıyla öne çıkan firmalar ve başarılı belediyeler ödüllendirildi.

Faaliyete başladığı 2022’den bu yana güneş enerjisi sistem ve santralleri, enerji izleme sistemleri, elektrikli araç şarj istasyonları ürünleriyle enerji verimliliğinin artmasında öncülük eden Aydem Plus da “Enerji ve İnovasyon Alanında Yatırımlarıyla Öne Çıkan Şirket” ödülünün sahibi oldu.

Aydem Enerji Grup Şirketleri adına ödülü teslim alan Gediz Perakende ve Aydem Perakende Genel Müdürü Mustafa İren, törende yaptığı konuşmada şu ifadeleri kullandı:

“Habercilik anlayışıyla 129 yıldır bölgemizin sesi olmayı başaran, ülkemizin köklü gazetelerinden Yeni Asır tarafından, inovasyon alanında böyle bir ödül almak çok değerli. Aydem Plus, Türkiye’nin öncü entegre enerji grubu Aydem Enerji’nin köklü geçmişi ve birikiminden güç alıyor, enerjinin sürdürülebilirliği konusunda geliştirdiği ürün ve hizmetler ile sektörde ön plana çıkıyor. Aydem Enerji ailesi olarak müşterilerine inovatif çözümler sunarak çok kısa sürede büyük başarılar elde eden Aydem Plus ile bu ödüle layık görülmekten gurur duyuyoruz.”

AA