YEPAŞ, Samsun Veteran Masa Tenisi Takımı’na yeni sezonda da destek olacak

YEPAŞ, bir önceki yıl ligi başarı ile tamamlayarak 1’inci lige yükselen Samsun Veteran Masa Tenisi Takımı’na 2021-2022 sezonunda da destek olmaya devam edecek. 

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Türkiye Masa Tenisi Federasyonu Profesyonel Masa Tenisi Liginde Erkekler kategorisinde Samsun’u tek temsil eden ve 1’inci lige yükselen Samsun Veteran Masa Tenisi Takımı 2021-2022 sezonunda forma reklam sponsorluğunda YEPAŞ firması ile geçen sene olduğu gibi yoluna devam ediyor.  

YEPAŞ Genel Müdürü Arif Akşam, kurumsal sosyal sorumluluk çalışmalarına önem verdiklerini bir kez daha vurgulayarak, “Bölgeye katkı sağlayan her türlü çalışmaya elimizden geldiğince destek olmaya çalışıyoruz. Bu tür çalışmalar bizleri de oldukça heyecanlandırıyor. Spora ve sporculara desteklerimiz her zaman devam edecektir. ” diye konuştu.  

Kulüp Başkanı ve Antrenörü Abdullah Kemal Yaşkafa “Samsun’da lig takımımıza sahip çıkan ve her zaman desteğini esirgemeyen YEPAŞ Genel Müdürü Arif AKŞAM’a teşekkürlerimizi sunarak takım formamızı hediye ettik. Hedefimizi süperliğe yükselmektir. ” dedi.