LUKOIL ve Yemeksepeti’nden restoranlara kazandıran iş birliği

LUKOIL ve Yemeksepeti bir işbirliğine imza attı. Buna göre; Yemeksepeti Nar Projesi kapsamında hazırlanan bu iş birliği ile iş ortağı restoranları artık anlaşmalı LUKOIL istasyonlarından hazırlanan sisteme üye olduktan sonra indirimli akaryakıt alabilecekler. Türkiye akaryakıt sektöründe 500 ‘den fazla istasyonu ile yurt çapında faaliyet gösteren LUKOIL ile hızlı ticaret platformu Yemeksepeti, birlikte yürüttükleri teknik alt […]

LUKOIL ve Yemeksepeti’nden  restoranlara kazandıran iş birliği
Kubilay Aydeğer
  • Yayınlanma5 Kasım 2021 12:41

LUKOIL ve Yemeksepeti bir işbirliğine imza attı. Buna göre; Yemeksepeti Nar Projesi kapsamında hazırlanan bu iş birliği ile iş ortağı restoranları artık anlaşmalı LUKOIL istasyonlarından hazırlanan sisteme üye olduktan sonra indirimli akaryakıt alabilecekler.

Türkiye akaryakıt sektöründe 500 ‘den fazla istasyonu ile yurt çapında faaliyet gösteren LUKOIL ile hızlı ticaret platformu Yemeksepeti, birlikte yürüttükleri teknik alt yapı geliştirme çalışmalarının ardından, iş birliğini hayata geçirdiler. Hızlı ticaret platformu Yemeksepeti’nin iş ortağı restoranları desteklemek için oluşturduğu Yemeksepeti Nar Projesi kapsamında hazırlanan bu iş birliği ile iş ortağı restoranları artık anlaşmalı LUKOIL istasyonlarından hazırlanan sisteme üye olduktan sonra indirimli akaryakıt alabilecekler. Hızlı ve kolay bir şekilde hazırlanan online üyelik süreci sonrasında, Yemeksepeti iş ortağı restoranları , talep etmeleri halinde işletmelerine bağlı tüm araçları için LUKOIL ATS sistemi üzerinden anında gerçekleşen indirim yapısıyla akaryakıt ihtiyaçlarını karşılayabilecekler. 

ÜYE İŞYERİ, ÜYELİĞİNE KAYITLI HER BİR ARACININ AKARYAKIT TÜKETİMİNİ ONLINE TAKİP EDEBİLECEK

Sistemin sağladığı indirim avantajının yanında birçok kolaylık da beraberinde sunuluyor. Ödeme alt yapısı kredi kartı ile gerçekleştirildiği için çok daha pratik. Ayrıca birden fazla kredi kartı tanımlanma opsiyonu ile işletmenin ödeme planlamasına kolaylık sağlanmış olunuyor.  Sistemin bir diğer avantajı da; üye işyeri, hazırlanan rapor arayüzü ile üyeliğine kayıtlı her bir aracının akaryakıt tüketimini detaylı şekilde online takip edebilecek.

Yemeksepeti, hizmet verdiği sektörler için hayata geçirdiği projelerine bu yeni iş birliğini de ekleyerek, işyerlerine destek vermeye devam edeceğinin bir kez daha altını çiziyor. LUKOIL de bireysel müşterilerine verdiği hizmet kalitesini yükseltirken, bir yandan da kurumsal müşterilerine daha avantajlı olanaklar oluşturarak, akaryakıt ihtiyaçları konusunda en optimum çözümler sunmaya devam edeceğini belirtiyor.

LUKOIL  bayileri formula 1 yarışlarında buluştu

Tuzla Intercity İstanbul Park’ta 8-10 Ekim’de gerçekleşen Formula 1’e LUKOIL, bayileriyle birlikte katılım sağladı.

Dünyanın en prestijli spor ve yarış organizasyonlarından biri olan olan Formula 1’in Türkiye ayağı 8-9-10 Ekim 2021 tarihlerinde Tuzla Intercity İstanbul Park’ta gerçekleşti ve LUKOIL bu organizasyona değerli bayileriyle birlikte katılım sağladı. 

LUKOIL Formula 1 bayi buluşmasında LUKOIL Gizli Müşteri Programı Türkiye birincisi olan İzmir bayisi Batınak Petrol’ün işletmecisi Ezel Seçilmiş , yine LUKOIL bayisi İzmir Merkez Karabağlar Yalçınlar Akaryakıt Canberk Kalkan’ı temsilen Mehmet Can Coşkun, geçen yıl LUKOIL bayi ağına katılan ve Marmara Bölgesinde 5 istasyonu bulunan  Yılmaz Sürkit, bu yıl içerisinde LUKOIL ile işbirliğini tekrar perçinleyen Mersin Silifke bayisi Ali Kayıkçı’yı temsilen oğlu Hasan Kayıkçı , uzun yıllardır LUKOIL markası ile hizmet veren İstanbul Sezer Petrol işletmecisi Hüseyin Sezer, Ankara’da Aca Akaryakıt olarak hem bayi hem de acente tarafında LUKOIL bayrağını taşıyan Yahya ve Barış Altınbaş’ı temsilen  ve Lukoil İstasyon İşletmeciliği Ankara Şubesi işletmecisi Cumhur Altınbaş ve LUKOIL’i temsilen Marmara Bölge Müdürü M.Ezgi Canbol ile Türkiye LPG Satış Müdürü Atakan Öztekin yer aldılar. 

Antreman turları, sıralama turları ve yarış günü dahil olmak üzere her üç gün için de davetli olan bayiler sıralama günü akşamında da yemekte bir araya gelerek hem istasyonlarındaki deneyimlerini hem de LUKOIL temsilcilerine daha iyisine ulaşmak adına önerilerini ilettiler. 

Bu yarışı izleme deneyimini herkesin hayatında bir kez dahi olsa yaşaması gerektiğini, yarışın heyecanının ve katılımın üst düzeyde olduğunu ve ambiyansın son derece güzel olduğunu belirten bayiler, ayrıca LUKOIL’den gelen böyle bir organizasyon daveti için duydukları memnuniyeti,  işletmeci olarak hizmet kalitesi ve markayı ileri taşıma yönünde her geçen gün daha iyisi için gayret göstereceklerini ve bu tarz bir araya gelişlerin de kendilerinin bu yöndeki motivasyonunu güçlendirdiğini ifade ederek LUKOIL ve temsicilerine teşekkürlerini ilettiler.

‘AMACIMIZ BAYİLERİMİZLE İŞBİRLİĞİ İÇİNDE YOLUMUZA ‘DAİMA İLERİ’ SLOGANIYLA DEVAM ETMEK’

LUKOIL yetkilileri; “LUKOIL ailesi olarak tüm değerli bayilerimizi daha önce Dünya Kupası, Dünya Ralli Şampiyonası’nda olduğu gibi bu ve benzeri prestijli organizasyonlarda ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Amacımız, LUKOIL’in dünyadaki marka gücünü Türkiye’de son tüketici ile buluşturmak ve bu yönde bayilerimizle işbirliği içinde yolumuza “Daima İleri” sloganıyla devam etmek olacaktır” diye konuşarak organizasyonun amacını ve hedeflerini belirttiler.