‘AYGAZ yardım çalışmalarına destek vermek için elinden geleni yapıyor’

AYGAZ CEO’su ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) LPG Meclisi Başkanı Gökhan Tezel, tüm sektörün yardım çalışmaları için çaba sarf ettiğini belirterek, “Her sektör gibi AYGAZ ve LPG sektörünün tüm üyeleri de yardım çalışmalarına destek vermek için elinden geleni yapıyor.” dedi. Gökhan Tezel yaptığı LinkedIn paylaşımında, Aygaz’ın ve tüm LPG sektörünün Kahramanmaraş merkezli depremler […]

‘AYGAZ yardım çalışmalarına destek vermek için elinden geleni yapıyor’
Burak Karagöl
  • Yayınlanma28 Şubat 2023 20:55

AYGAZ CEO’su ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) LPG Meclisi Başkanı Gökhan Tezel, tüm sektörün yardım çalışmaları için çaba sarf ettiğini belirterek, “Her sektör gibi AYGAZ ve LPG sektörünün tüm üyeleri de yardım çalışmalarına destek vermek için elinden geleni yapıyor.” dedi.

Gökhan Tezel yaptığı LinkedIn paylaşımında, Aygaz’ın ve tüm LPG sektörünün Kahramanmaraş merkezli depremler nedeniyle hasar gören yerlerde yardım çalışmalarına destek vermek için elinden geleni yaptıklarını ifade etti. Tezel şunları söyledi:

“Tüm ülke yaralarımızı sarmak için var gücüyle çalışıyor. En büyük çalışmaları tabi ki başta AFAD ve bölgedeki sivil toplum kuruluşları ile yardım ekipleri gerçekleştiriyor. Her sektör gibi Aygaz ve LPG sektörünün tüm üyeleri de yardım çalışmalarına destek vermek için elinden geleni yapıyor.

Ürünlerimizin; ısınma, barınma ve beslenme için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Dolum ve dağıtım merkezleri, lojistik ekiplerimiz, bayilerimiz durmadan bölgeye tüp tedariğinin sürdürülebilir kılınması için canla başla çalışıyor.

Kurumum ve TOBB LPG Meclisi adına bu süreçte gösterdikleri özveri ve emekleri için tüm LPG sektörü çalışanlarına teşekkür ediyor, yardım çalışmalarında görev alanlara bir kez daha sevgilerimizi, saygılarımızı sunuyorum.”