Aygaz, doğa tutkunlarına uygun kamp ekipmanlarını sergiliyor

Aygaz, doğa tutkunlarına uygun kamp ekipmanlarını sergiliyor

Aygaz’ın açık hava tutkunlarına sağlıklı, çevreci, pratik ve şık seçenekler sunmayı hedefleyen kamp ekipmanları, barbeküler, ısıtıcılar ve tüpleri doğa tutkunları için sergileniyor. Aygaz’ın belirli kamp ve karavan ekipmanları, ürünlerin sergilenmesi sürecinde özel Aygaz Mobil uygulamasından yüzde 10 indirim ile sunuluyor.

Aygaz’ın mobil yaşama özel ürün ve hizmetleri hakkında bilgi veren Aygaz Pazarlama ve İnovasyon Genel Müdür Yardımcısı Rıdvan Uçar “Özellikle son zamanlarda yaygınlaşan mobil yaşam alışkanlıklarına en uygun enerji türü olan mobil enerji kaynağı LPG‘nin lider markası olarak portföyümüzü genişletmeye karar verdik. Sadece LPG tüpü ile sınırlı kalmadan, tüpümüzü kullanan müşterilerimizin pek çok alandaki ihtiyacına cevap verebilmek için çalışıyoruz ve bu konudaki çalışmalarımız devam edecek. Aygaz’ın bu konuda da öncü marka olması için çalışıyoruz. Her zaman yüksek güvenliğe önem veren kültürümüz ile, LPG’nin bulunduğu her alana değer katmaya çalışıyoruz ve müşterilerimizin isteklerine göre de ilerlemeye devam edeceğiz. Bu ürünlerin tamamı 15 Ocak’a kadar devam edecek Karavanist ve Outdoorist Fuarı’nda görülebilecek. Ayrıca tüm ürünlerimize Aygaz Mobil’den 7/24 ulaşabilmek mümkün” dedi.

AYGAZ’DAN OUTDOOR TUTKUNLARINA ÖZEL ÜRÜNLER

Türkiye’nin ilk ve tek kış aylarında propan oranı arttırılmış ve karavanlara özel tüp ailesi olduğu belirtilen Aygaz Karavan Tüpleri, 3 farklı tüp seçeneği ve uyumlu vana ve adaptörleri ile farklı regülatörlere bağlanma imkânı ile karavanlara ve karavandaki cihazlara özel olarak tasarlandı. Kış aylarına özel yüksek propan oranı sayesinde soğuk havalarda daha esnek kullanım imkânı sunan Aygaz Karavan Tüpleri, ayrıca özel tasarım altlıkları ile tüpü ve tüpün koyulduğu zemini de koruyor.

Aygaz barbeküler ise LPG’nin pratikliği ve temizliği ile tüketicileri odundan, kömürden, isten kurtarıyor. Son derece güvenli ve kullanımı kolay olan LPG’li barbeküler pişirilen ürünlerin sağlıklı şekilde pişirme avantajıyla da öne çıkıyor.

Aygaz’ın farklı amaçlar için ısıtıcıları da pratikliği, temizliği, estetiği ve kullanım kolaylıklarıyla ilgi çekiyor. Aygaz’ın LPG ile çalışan farklı boyut ve kapasitelerindeki ısıtıcıları sayesinde ev içi ve dışında yaşamın daha konforlu, güvenli ve sağlıklı olduğu vurgulanıyor.