Archive

Etiket: Covid-19

Elektrik dağıtım sektöründen koronavirüs önlemleri

ELDER Yönetim Kurulu Başkanı Çeçen, sektör olarak koronavirüs salgınına karşı aldıkları önlemleri açıkladı. Elektrik Dağıtım Hizmetleri Derneği (ELDER) Yönetim Kurulu Başkanı Serhat Çeçen, yeni tip…

“İstasyonlardaki koronavirüs tedbirleri en üst düzeyde”

TABGİS Başkanı Zülfikar, koronavirüs salgınına karşı istasyonlarda alınan tedbirlerin en üst seviyeye çıkarıldığını açıkladı. Türkiye Akaryakıt Bayileri Petrol ve Gaz Şirketleri İşveren Sendikası (TABGİS) Başkanı…

PÜİS’ten üyelerine koronavirüs uyarısı

PÜİS Genel Başkanı Okumuş, ülkemizde de görülmeye başlayan koronavirüs vakaları üzerine üyeleriyle, süreçle ilgili uyarılar içeren bir mesaj paylaştı. Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PÜİS) Genel…

Petline’dan koronavirüs önlemleri

Petline, dünyada çok sayıda insana bulaşan ve hızla yayılan koronavirüs için alınan önlemler doğrultusunda,  çalışan annelerin işlerini evden yürütmesini sağlıyor. Petline, Çin’in Wuhan kentinde ortaya…

EDİDER’den koronavirüs önlemi

EDİDER, koronavirüs endişesi nedeniyle pazartesi günü gerçekleştireceği basın toplantısını dijital ortamdan yayınlayacağını açıkladı. Koronavirüs (COVID-19) endişesi enerji sektöründeki etkinlikleri de etkiledi. İptal olan etkinlik haberleri…