Archive

Etiket: 8 Mart Dünya Kadınlar Günü

Kadın Dostu Markalar Ödül Töreni’nde Limak Enerji Uludağ Elektrik’e iki ödül birden

Limak Enerji Uludağ Elektrik, iş hayatında fırsat eşitliğini destekleyen ve kadınlara yönelik şiddetle mücadeleye dikkat çeken projeleriyle Kadın Dostu Markalar Ödül Töreni’nden iki ödülle döndü. …

8 Mart’ta trafolar kadınlar için konuştu

Limak Enerji bünyesinde elektrik dağıtım hizmeti veren Uludağ Elektrik Dağıtım A.Ş. (UEDAŞ), 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde kadınları Bursa’nın Nilüfer İlçesi’nde trafoya resmetti. Bursa, Balıkesir,…

Bakan Dönmez, “Türkiye’ye Enerji Veren Kadınlar” jürisiyle buluştu

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, bu yıl üçüncüsü düzenlenecek “Türkiye’ye Enerji Veren Kadınlar” ödül töreninin jüri üyeleriyle bir araya geldi. Bakan Dönmez, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın katılımıyla…

‘Tüm iş dallarına kadın eli değmesi için elimizden geleni yapacağız’

Hypco Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su Hatice Tulum 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında Enerji Petrol Gaz’ın sorularını yanıtladı. HYPCO Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO’su…

Fırsat eşitliği sağlanmalı, kadın istihdamı artırılmalı

Uluslararası Yatırımcılar Derneği (YASED), 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle yayınladığı mesajda, sürdürülebilir büyüme ve refah artışının ancak fırsat eşitliği ve daha fazla kadın istihdamı…

Shell’den kadın emeğine destek

Shell Türkiye, kadın müşterilerinin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü, Anadolu kadınlarının el emeğini ve yaratıcılığını sergilediği çok özel bir hediye ile kutlayacak. Kilis’e bağlı 8…