TREDAŞ Spor U16 Basketbol Takımı Tekirdağ şampiyonu oldu

TREDAŞ Spor U16 Basketbol Takımı, Tekirdağ şampiyonu oldu

Trakya’da elektrik dağıtım hizmetinin yanında, sosyal sorumluluk alanında da çalışmaların sürdüren TREDAŞ U16 Basketbol Takımı, Tekirdağ şampiyonu olarak önemli bir başarıya imza attı.

Tekirdağ’da kulüpler düzeyinde basketbol altyapı liglerinde birçok kategoride faaliyet gösteren TREDAŞ Spor, U16 kategorisinde il şampiyonu oldu. Takım, U16 Yıldız Erkekler kategorisinde İsmet İnönü Kapalı Spor Salonu’nda oynanan maçta Çorlu Belediyesi Spor Kulübü ile karşılaştı. TREDAŞ Spor, maçı 72-58 kazanarak 2019-2020 sezonunu Tekirdağ İl Şampiyonu olarak tamamladı.

Türkiye Basketbol Federasyonu’nun 2019-2020 sezonunda basketbol faaliyet programı gereğince Tekirdağ’da U16 Yıldız Erkek kategorisinde 16 takımın katılım gösterdiği ligde mücadele eden takım, 18 maç sonunda namağlup olarak Tekirdağ şampiyonluğuna ulaştı.

Maçın ardından şampiyon olan oyuncular, teknik kadro ve taraftarların sevinci görülmeye değer anlar yaşattı. Şampiyonluk kutlamalarının ardından Tekirdağ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünce organize edilen ödül törenine geçildi.

TREDAŞ Spor U16 Basketbol Takımı Tekirdağ şampiyonu oldu

TREDAŞ SPOR, MARMARA BÖLGE ŞAMPİYONASI’NA KATILACAK

Ödül töreninde TREDAŞ’a şampiyonluk kupası ve madalyalarını, Tekirdağ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Hüsmen Yaprak verdi. Törende ikinci olan Çorlu Belediyesi Spor Kulübü’ne ödülleri Tekirdağ GSİM Okul Sporları Şube Müdürü Adem Hiçyılmaz tarafından verildi. Üçüncü olan Tekirdağ Basketbol İhtisas Kulübü’ne de ödülleri TREDAŞ Dağıtım Grup Direktörü Reşit Bilgili tarafından verildi.

Ödül törenine, TREDAŞ Dağıtım Grup Direktörü Reşit Bilgili, Tekirdağ ve Çorlu Müşteri Hizmetleri Müdürü Ali Uraz, Tekirdağ Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yetkililkeri ile çok sayıda sporsever katıldı.

Takım, böylece Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından 24-28 Şubat tarihlerinde Bilecik’te düzenlenecek Marmara Bölge Şampiyonası finallerine katılmaya hak kazandı.

Vadeli Elektrik Piyasası (VEP) 1 Aralık’ta devreye alınacak

Sektörden Haberler – Petroturk TV