Petrol Ofisi e-POwer’ı tanıttı

Petrol Ofisi, elektrikli otomobiller için geliştirdiği şarj ünitelerinden oluşan e-POwer’ı düzenlediği basın toplantısıyla tanıttı. Petrol Ofisi tarafından geliştirilen şarj üniteleri, şehirlerarası karayollarındaki istasyonlarda açılacak. e-POwer’lar, Petrol Ofisi istasyonlarında ayrı bir kanopi altında hizmet verecek.

e-POwer’lardan ilki, Gebze’de Osmangazi Köprüsü girişinde yer alan Oksijen 03 Dinlenme Tesisleri’ndeki Petrol Ofisi istasyonunda açıldı. Gerçekleştirilen açılış törenine, Petrol Ofisi CEO’su Selim Şiper’in yanı sıra Petrol Ofisi yönetimi de katıldı.

TÜRKİYE’DE ÜRETİLDİ

Geliştirdiği e-POwer markası ile elektrikli otomobil kullanıcılarının en büyük problemi olan şarj sorununu gidermeyi ve menzillerini uzatabilmeyi hedefleyen Petrol Ofisi, Voltrun’dan sadece sistem ile ilgili danışmanlık alarak e-POwer’ı tamamen Türkiye’de üretti.

Sayıları nispeten az da olsa elektrikli ve hibrit araç kullanıcılarına Petrol Ofisi çatısı altında hizmet sunmayı hedefleyen e-POwer, Petrol Ofisi istasyonlarında özel kanopileri altında özerk servis noktaları olarak hizmet sunacak.

“ÜÇ AY BOYUNCA ÜCRETSİZ”

Gebze’de Osmangazi Köprüsü girişindeki Petrol Ofisi istasyonunda açılışı yapılan şarj üniteleri, üç ay boyunca elektrikli ve hibrit araç kullanıcılarına ücretsiz olarak hizmet verecek.

“HER KOŞULDA GELECEĞİ DESTEKLİYORUZ”

Petrol Ofisi’nin 76 yıldır her koşulda görevini en ideal şekilde yerine getirdiğine dikkat çeken Selim Şiper, “Biz aslında her zaman olduğu gibi her koşulda geleceği destekliyoruz. e-POwer ile bir yandan sektörümüzü ve otomotiv sektörünün gelişimine katkı sağlıyoruz, diğer yandan müşterilerimize, misafirlerimize sunduğumuz hizmetlerde referans çizgisini en üst seviyeye çıkarıyoruz” dedi.

“ELEKTRİKLİ ARAÇLARI BİR ANLAMDA ÖZGÜRLEŞTİRİYOR”

Petrol Ofisi CEO’su Selim Şiper, Petrol Ofisi’nin, yeni dönemde odağına aldığı müşterilerine; en iyi, en zengin hizmeti sunmayı, her türlü gereksinimlerini en ideal ve en kaliteli şekilde karşılamayı hedeflediklerini belirtti. “Bu hizmet yaklaşımımızı, bayilerimizle birlikte, mükemmeliyetçilik titizliğinde ve bütüncül bir dürüstlükle sunacağız” açıklamasında bulunan Selim Şiper şunları söyledi: “Petrol Ofisi’nin 76 yıllık tarihine bakıldığında, aslında her koşulda beklenenin fazlasıyla verildiği, sorumlulukların harfiyen yerine getirildiği güçlü ve istikrarlı bir geçmiş görülür. Biz de bu yeni dönemde, bir yandan müşterilerimize en iyi, en ideal, en kapsamlı hizmeti sunarken, diğer yandan da bu kalıtsal sorumluluk anlayışımızla, öncülük yapmaya, geleceğe değer katmaya devam edeceğiz. İşte e-POwer, her iki alandaki bu yaklaşımlarımızla tam da örtüşen bir katkı sağlıyor. Bir yandan Petrol Ofisi çatısı altında verilen hizmet çeşitliliğini ve kalitesini eksiksiz kılarken, diğer yandan da elektrikli araçları bir anlamda özgürleştirerek, bu alandaki gelişmelerin önündeki bir engeli kaldırıyor, sürece katkı sağlıyor. Petrol Ofisi’nin e-POwer ile birlikte geleceğe yönelik yaratmaya çalıştığı bu değer, üretilmesi planlanan milli otomobilimizin elektrikli olması nedeni ile daha özel ve daha değerli bir anlam taşıyor.”