Mepsan 5 ülkeye sevkiyat

Mepsan’dan 5 ülkeye sevkiyat

Mepsan, Gana, Tanzanya, Fildişi, Cezayir ve Moritanya’ya dispenser sevkiyatları gerçekleştirdi.

Hali hazırda 65 ülkeye ihracat yapan Mepsan geçtiğimiz ay aralarında Unique Oil, Oryx, Petrogel ve Total’in de olduğu bölgedeki önemli  dağıtım şirketlerine, Konya Üretim Tesisleri’nden dispenser sevkiyatlarını gerçekleştirdi. Mepsan, Total Global ihalesinin önümüzdeki seneler boyunca ana tedarikçisi olarak bu rakamı daha da yukarı taşımaya hazırlanıyor.

İstasyon teknolojilerinde 360 çözüm sunabilen Mepsan, güçlü distribütör ağıyla sadece dispenser değil, diğer ekipmanları ile de bölgelerde söz sahibi olmayı hedeflediğini açıkladı.

Mepsan, Kaltun Grup’un çözüm ortağı oldu

Kaltun Grup iştiraklerinden Kaltun Madran, TTS, otomasyon sistemleri, akaryakıt ikmal ve kontrolleri gibi hizmetler için Mepsan’ı tercih etti.

Kaltun Grup şirketlerinden biri olan Kaltun Madran, Aydın’ın Çine ilçesinde bulunan fabrikasında kullanılmak üzere Mepsan’ın ürünlerini tercih etti. Proje kapsamında 1 adet 30m3 taşınabilir istasyon (MepMobil), sahadaki araçların yakıt ikmallerine yönelik gerçekleştirilen akaryakıt, otomasyon sistemleri, 30’dan fazla taşıt tanıma sistemi ve kilometre takip hizmetlerinin kurulumu tamamlandı. Kaltun Madran bu sayede akaryakıt ikmal ve kontrollerini Mepsan güvencesiyle kontrol altına aldı.

Mepsan ile İETT çözüm ortaklığında yeni bir dönem

İETT tarafından düzenlenen Akaryakıt Otomasyon Hizmet Alım ihalesini bir kez daha Mepsan kazandı.

Mepsan, İETT tarafından düzenlenen Akaryakıt Otomasyon Hizmet Alım ihalesini yeniden kazandı. İETT ile uzun süredir sürdürülen çözüm ortaklığı bu ihaleyle 27 ay daha uzatılmış oldu. İhale kapsamında İETT’nin toplamda 14 garajında bulunan pompa-tank bakımları yapıldı ve 3 bin 500 araçlık taşıt tanıma sistemi kurulumu tamamlandı.

Mepsan, İETT ile çözüm ortaklığını ilerleyen dönemlerde daha da arttırarak, uzun yıllar İETT’ye hizmet vermeyi hedeflediğini bildirdi.

Erpecnews’den Mepsan’ın Konya Üretim Tesisleri’ne ziyaret

Erpecnews, Mepsan’ın Konya Üretim Tesisleri’ni ziyaret etti. Tesiste yapılan üretimi yakından takip eden ekip, üretim proseslerini konu alan bir tanıtım filmi de çekti.

Dünya enerji sektörünün önemli medya ajanslarından Erpecnews, Mepsan’ın Konya Üretim Tesisleri’ni ziyaret etti. Üç gün süren ziyarette Mepsan’ın Traco Grup Şirketleri’yle beraber satış sonrası hizmetler, Ar-Ge ve altyapı boru fabrikası incelemelerinde bulunuldu.

Mepsan’ın Konya Üretim Tesisleri’nde; dispenser, altyapı, endüstriyel ekipmanlar, otomasyon sistemleri, tank ve tanker üretimini yakından takip etme fırsatı bulan ekip, üretim proseslerini konu alan bir tanıtım filmi çekti.

MEPSAN’IN İNOVATİF ÇÖZÜM YAKLAŞIMLARIYLA ALAKALI BİR MAKALE YAYINLANDI

Bununla beraber Erpecnews aylık dergisinde Sian Davies’in kaleme aldığı, Mepsan’ın Yönetim Kurulu Üyesi Gözde Bulgurcu Bilgen’in röportajını da içeren Mepsan’ın inovatif çözüm yaklaşımlarıyla alakalı bir makale yayınlandı.