Günsan Elektrik’ten elektrikçilere özel platform

Günsan Elektrik, Türkiye’deki elektrikçiler için geliştirdiği online platformu GEP CLUB’ı hayata geçirdi.  Ücretsiz üye olunabilen GEP CLUB ödüllendirme programı ile elektrikçiler; Günsan ürün ve çözümlerine tek tıkla ulaşabilecek, kampanyalardan yararlanabilecek ve her alışverişlerinde puan kazanarak binlerce ürün arasından alışveriş yapabilecek.

Günsan’dan yapılan açıklamada şirketin, Türkiye çapında elektrikçileri ve tüm iş ortaklarını bol kazançlı online bir platformda buluşturduğu aktarıldı. GEP CLUB adı verilen platformun elektrikçilere büyük kolaylıklar sunacağı ifade edilen açıklamaya göre, tüm elektrikçileri bir araya getirerek tek bir sistemde buluşturan GEP CLUB ile elektrikçiler Günsan ürünlerine ve kampanyalarına, e-öğrenimlerine ve teknik kaynaklara kolaylıkla ulaşabilecek. Ayrıca satın aldıkları ürünlerden puan kazanacak, puanlarını teknolojiden giyime, farklı kategorilerde binlerce hediye alternatifinde kullanabilecek.

GEP CLUB uygulaması, Prof. Dr. Özgür Demirtaş’ın konuk olduğu webinar semineriyle Günsan bayilerine tanıtıldı. Günsan Satış Direktörü Ümit Deveci, Günsan Kanal Mükemmellik Müdürü Özgür Bozdoğan ve Günsan Türkiye Bayi Satış Müdürü Enis Ademoğlu, elektrikçilerin hayatını kolaylaştıran ve dijital dünyada rekabette öne çıkarak, yeni deneyimler elde etmelerine katkı sağlayacak GEP CLUB ile ilgili bilgiler verdi.

“SEKTÖRÜ İLKLERLE BULUŞTURUYORUZ”

Ar-Ge çalışmalarına önem veren Günsan’ın dijitalleşme yatırımlarını da artırdığını söyleyen Günsan Elektrik Pazarlama Direktörü Alişan Çapan, “Tüm iş ortaklarımızı tek noktada birleştirme hedefiyle hayata geçirdiğimiz GEP CLUB platformu, hızla dijitalleşen dünyada sektörümüz için de bir ilke imza atacak. Yaptığımız birçok çalışma sektörümüzün gelişimine ve değişimine katkıda bulunuyor. Radius serimiz için özel olarak geliştirdiğimiz Radius App de bunun en güzel örneklerinden biriydi. dedi. Son yıllarda büyük veri ve verinin analizine odaklandıklarını belirten Çapan, “GEP CLUB ile iş ortaklarımızla iletişimimizi ve etkileşimimizi artıracağımız bir platform kurmayı hedefledik. Bütünleşik pazarlama (Omni-Channel) yaklaşımımız ile iş ortaklarımıza hem online hem de offline dokunmak, müşteri deneyimini geliştirmek, aramızdaki iş birliğini artırmak ve bu sinerji ile iş süreçlerinde verimlilik elde etmek istiyoruz.” diye konuştu.

ELEKTRİKÇİLERE KAZANDIRAN PLATFORM

Ücretsiz üye olunabilen GEP CLUB’da, elektrikçiler Günsan onaylı iş ortaklarından satın aldıkları her ürünle puan kazanıyor. Puanlarını anında kullanabilen elektrikçiler, Günsan’ın sürpriz fırsatlarından da faydalanarak puanlarını artırabiliyor.

USTALIKLARINI GELİŞTİRME İMKANI

www.gepclub.com üzerinden GEP CLUB üyesi elektrikçiler sadece Günsan ürünlerini satarak değil, ayrıca; online ve geleneksel Günsan eğitimlerine katılarak, zengin içerikli montaj ve teknik bilgi videolarını izleyerek ve anketlere katılarak mesleki bilgilerini güçlendirebilecek, ustalıklarını pekiştirebilecek ve sistem üzerinde puan kazanmaya devam edecek.

PROGRAM NASIL ÇALIŞIR?

Günsan’ın yeni platformu GEP CLUB’a www.gepclub.com adresinden veya cep telefonuna Biggymobil uygulamasını indirerek, Gepclub proje kodu girilerek üye olunabiliyor. GEP CLUB’a üye olan elektrikçiler yine aynı platform üzerinden kişisel hesaplarını ve puanlarını takip ederek, yönetebilecekler. Üye elektrikçiler ayrıca, platformdaki Hediye Kataloğu üzerinden bir tıkla hemen sipariş verebilecek veya puanlarını daha değerli bir ödül için biriktirmeye devam edebilecek. Seçtikleri hediyeler ise kapılarına kadar teslim edilecek.