Aksa Jeneratör PEWA’ya katıldı

Aksa Jeneratör, Power Electricity World Africa’ya (PEWA)’ta katıldı. Güney Afrika’nın enerji ve elektrik fuarı Power Electricity World Africa (PEWA) 26-27 Mart tarihlerinde Güney Afrika’nın Johannesburg şehrinde gerçekleşti.

Aksa Jeneratör, pazar ihtiyaçlarına en uygun çözüm getiren ürünlerini elektrik malzemeleri, enerji ile enerji makineleri sistemleri, rüzgâr enerjisi ekipmanları, ışıklandırma ve ışıklandırma aksesuarları sektörlerini bir araya getiren Power Electricity World Africa’da (PEWA) Fuarı’nda ziyaretçileriyle buluşturdu. 26-27 Mart tarihlerinde Güney Afrika’nın Johannesburg şehrinde gerçekleşen fuara 800’ü VIP, 300 katılımcı firma, 8 binden fazla ziyaretçi ziyaret ederken 200 sektör temsilcisi de konuşmacı olarak katıldı.

Yurtdışındaki yatırımlarına devam ederek Güney Afrika’da Aksa Jeneratör varlığını sürdüreceğini vurgulayan Aksa Jeneratör CEO’su Alper Peker “Afrika ile ilişkilerimiz çok uzun yıllara dayanıyor. Afrika pazarı hem Türk jeneratör sektörü için hem de bizim için çok önemli. Yurtdışında kendi sektörümüzle ilgili fuarlara katılarak hem markamızı hem de ülkemizi temsil ediyoruz. Bir Türk firması olarak Aksa Jeneratör’ün Güney Afrika’da bayrağının dalgalanması çok gurur verici. Önümüzdeki dönemde de bu tarz fuarlara katılıp pazardaki enerji ihtiyaçlarını karşılamaya devam edeceğiz” dedi.

Aksa, 2 bin çocuğa enerji eğitimi vermeyi hedefliyor