Aksa elektrik tüketimi

Aksa Elektrik’ten esnafa indirimli elektrik

Aksa Elektrik, hizmet verdiği dokuz ilde esnafa ve ticaret odalarına özel indirimli elektrik tarifesi uygulamaya başladı. Meslek örgütleri ile yapılan iş birliğiyle, Aksa Elektrik’in hizmet bölgesinde bulunan odalar indirimli elektrik kullanabilecek.

Çoruh Bölgesi’nde Trabzon, Rize, Giresun, Gümüşhane ve Artvin’de; Fırat Bölgesi’nde ise Malatya, Elazığ, Bingöl ve Tunceli’de yaklaşık 2.2 milyon aboneye elektrik tedariki sağlayan Aksa Elektrik, hizmet bölgesi içerisinde gerçekleştirdiği anlaşmalarla esnafa indirimli elektrik sunmaya başladı.

Esnaf ve Sanatkarlar Odaları ve Sanayi ve Ticaret Odaları ile yaptığı anlaşmalarla üyelere özel tarife sunan Aksa Elektrik; Rize, Malatya, Elazığ, Giresun ve Artvin’de geçtiğimiz günlerde indirimli elektrik sunmaya başladı.

ESNAFA ÖZEL FİYATLAR FARKLI İLLERDE DEVAM EDECEK

Önümüzdeki günlerde Gümüşhane, Trabzon, Tunceli ve Bingöl’deki esnafa özel olarak da indirimli elektrik fırsatı sunmaya hazırlanan Aksa Elektrik, böylece hizmet bölgesindeki ticarethaneleri indirimli elektrikle buluşturmuş olacak.

Aksa Elektrik’in oda üyelerine özel hazırladığı indirimli elektrik fırsatlarından yararlanmak isteyen ticarethane aboneleri, üye oldukları oda belgeleriyle kendilerine en yakın Aksa Elektrik Müşteri Hizmet Merkezlerinden işlemlerini kolayca yaptırarak indirimli elektriği kullanabiliyor.