Zorlu Enerji aboneleri faturalarını kendi belirledikleri tarihte ödüyor

Zorlu Enerji Osmangazi Elektrik Perakende, hizmet bölgesi olan Eskişehir, Uşak, Afyonkarahisar, Kütahya, Bilecik’te yürüttüğü Son Ödeme Tarihi Sizden Sorulur kampanyasını 2024 sonuna kadar uzattı. Kampanyadan son bir yıllık ödenmiş elektrik faturasının aylık ortalaması 50 bin TL’nin altında olan ve otomatik ödeme talimatı bulunan tüm mesken ve ticarethane aboneleri yararlanabiliyor. Bu koşulları sağlayan aboneler, faturalarının son […]

Zorlu Enerji aboneleri faturalarını kendi belirledikleri tarihte ödüyor
Burak Karagöl
  • Yayınlanma7 Şubat 2024 10:32
  • Güncelleme7 Şubat 2024 10:36

Zorlu Enerji Osmangazi Elektrik Perakende, hizmet bölgesi olan Eskişehir, Uşak, Afyonkarahisar, Kütahya, Bilecik’te yürüttüğü Son Ödeme Tarihi Sizden Sorulur kampanyasını 2024 sonuna kadar uzattı. Kampanyadan son bir yıllık ödenmiş elektrik faturasının aylık ortalaması 50 bin TL’nin altında olan ve otomatik ödeme talimatı bulunan tüm mesken ve ticarethane aboneleri yararlanabiliyor. Bu koşulları sağlayan aboneler, faturalarının son ödeme tarihini kendi seçtikleri bir tarih ile değiştirebiliyor.

Hizmet bölgesindeki yaklaşık 2 milyon abonesine sürdürülebilir ve yenilikçi hizmetler sunan Zorlu Enerji Osmangazi Elektrik Perakende, fatura ödeme tarihine esneklik kazandıran Son Ödeme Tarihi Sizden Sorulur kampanyasını yıl sonuna kadar uzattı.

Son bir yıllık ödenmiş elektrik faturasının aylık ortalaması 50 bin TL’nin altında olan mesken ve ticarethane abonelerinin yararlanabildiği kampanya kapsamında aboneliğine ilişkin otomatik ödeme talimatı bulunan veya yeni talimat veren tüketiciler, faturalarının son ödeme tarihini kendi istedikleri bir tarih ile değiştirebiliyor. Abonelerin bir yıl içerisinde, arada en az üç ay olması koşuluyla iki kez tarih değiştirme hakkı bulunuyor. Örneğin Şubat ayında ödeme tarihini değiştiren bir abone, yeniden değişiklik yapmak istediği takdirde bu işlemi Mayıs ayında gerçekleştirebiliyor. Kampanyaya 0850 933 39 99 numaralı çağrı merkezini arayarak katılmak mümkün.

“MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ ARTIRAN ETKİN ÇÖZÜMLER ÜRETİYORUZ”

Kampanya hakkında bilgi veren Zorlu Enerji Osmangazi Elektrik Perakende Direktörü Cihan Tunç Ertunç, “Zorlu Enerji olarak iş stratejimiz doğrultusunda müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için sürekli olarak iyileştirmeler yapıyor, yenilik sunma potansiyeli olan alanlarda etkin çözümler üretiyoruz. Son Ödeme Tarihi Sizden Sorulur kampanyası ile de abonelerimizin hayatını kolaylaştırmayı hedefledik. İş değişikliğinden dolayı maaş gününün değişmesi, emeklilerin maaş alım tarihleri, üniversite öğrencilerinin burs günleri veya KOBİ’lerin ödeme planları gibi nedenlerle abonelerimiz ödeme tarihini değiştirmek isteyebiliyor. Biz de buradan yola çıkarak faturaların son ödeme tarihlerini abonelerimizin kendilerinin belirleyebileceği bir kampanya yürütüyoruz. 2023 yıl sonu itibarıyla yüzde 96,3 seviyesine ulaştığımız müşteri memnuniyetini daha da yukarılara taşımak için çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.