SEDAŞ “Türkiye’ye Enerji Veren Kadınlar” Ödül Törenine katıldı

Özelleşmeden sonra kadın çalışan sayısını 10 kat artıran SEDAŞ, enerji dağıtım şirketleri içinde 150 bayan çalışanıyla örnek şirketler içinde yer alıyor. SEDAŞ “Türkiye’ye Enerji Veren Kadınlar” yarışmasına Regülasyon Direktörü Yeşim Meltem Şişli’yi aday göstererek katıldı. 200 kadının aday gösterildiği yarışmada adaylar, Başkanlığını Güler Sabancı’nın yaptığı jüri üyeleri tarafından titizlikle değerlendirildi. Güler Sabancı, “Bu ilk organizasyon […]

SEDAŞ “Türkiye’ye Enerji Veren Kadınlar” Ödül Törenine katıldı
Servet Uzun
  • Yayınlanma8 Mart 2018 14:59
  • Güncelleme8 Mart 2018 15:00

Özelleşmeden sonra kadın çalışan sayısını 10 kat artıran SEDAŞ, enerji dağıtım şirketleri içinde 150 bayan çalışanıyla örnek şirketler içinde yer alıyor. SEDAŞ “Türkiye’ye Enerji Veren Kadınlar” yarışmasına Regülasyon Direktörü Yeşim Meltem Şişli’yi aday göstererek katıldı.

200 kadının aday gösterildiği yarışmada adaylar, Başkanlığını Güler Sabancı’nın yaptığı jüri üyeleri tarafından titizlikle değerlendirildi. Güler Sabancı, “Bu ilk organizasyon tüm adaylarımızın ve sektörümüzün kazandığı bir yolculuktur.” dedi.

 

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından bu yıl ilki düzenlenen “Türkiye’ye Enerji Veren Kadınlar” Ödül Törenine SEDAŞ’ta yöneticileri ile katıldı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilen törene, Türkiye’deki elektrik dağıtım şirketlerinin, elektrik perakende satış şirketleri ile doğalgaz ve petrol şirketlerinin üst düzey yöneticileri, Enerji Bakanlığı bürokratları, iş, sanat, akademi ve spor dünyasından da birçok isim katıldı.