Limak, Bursa basınını bowling turnuvasında buluşturdu

Limak Enerji, bu yıl ilkini düzenlediği “En Enerjik Bowling Turnuvası’nda” basın mensuplarını bir araya getirdi. 

Şirketten yapılan açıklamaya göre Anatolium Rainbowl Bowling Salonu’nda yapılan En Enerjik Bowling Turnuvası’na her biri 5’er kişiden oluşmak üzere 23 takım katıldı. Turnuva boyunca iş streslerini atan basın mensupları, eğlenceli görüntüler sergiledi.

Turnuvada çok sayıda yerel ve ulusal medya kuruluşundan basın mensupları ve köşe yazarları, kurumlarını temsil etti. Limak Enerji Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac’ın başlama atışını yaptığı turnuva iki tur halinde gerçekleşti. Kıyasıya rekabetin yaşandığı turnuva sonunda birincilik ipini göğüsleyen takım Line TV ekibi oldu. İkincilik ödülü Bursa Haberdar Gazetesi’ne giderken, üçüncülük ödülünün sahibi ise Demirören Haber Ajansı (DHA) ekibi oldu. Turnuvada ayrıca bireysel kategoride ödüller de takdim edildi. Turnuvanın en skorer kadın oyuncusu unvanını Ekonomi Gazetesi’nden Esin Halhallı alırken, en skorer erkek oyuncu unvanını ise A Gazete’den Osman Gürçay elde etti.

DERECEYE GİRENLERE ENERJİK HEDİYELER

En Enerjik Bowling Turnuvası kapsamında şampiyon takımın her bir oyuncusu altınla ödüllendirilirken, en skorer erkek ve kadın oyunculara da yine altın ödülü takdim edildi. İkinci ve üçüncü olan takımların üyelerine ise hediye çekleri verildi. Ayrıca turnuvaya katılım gösteren tüm oyunculara madalyalar ve isimleri yazılı formalar hediye edildi.

AYTAC’TAN BASIN MENSUPLARINA TEŞEKKÜR

Etkinlikle ilgili değerlendirmelerde bulunan Limak Enerji Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, “Basın mensubu arkadaşlarımız toplumu bilgilendirici yönleriyle çok kutsal bir misyonu üstleniyorlar. Bizler de onların biraz olsun iş stresinden uzaklaşmasını ve günün yorgunluğunu atmalarını sağlamak amacıyla böyle bir bowling turnuvası organize ederek, sporun birleştirici gücü sayesinde bugün bir araya geldik. En Enerjik Bowling Turnuvamız sayesinde basın mensuplarımız eğlenme ve kaynaşma fırsatı buldular. Bowling Turnuvamıza katılım gösteren tüm basın mensuplarımıza teşekkür ediyorum” dedi.