KÖMÜRDER’den Bakan Dönmez’e ziyaret

Kömür Üreticileri Derneği’nin geçen hafta yapılan Genel Kurulu’nda yönetime seçilen yeni Yönetim Kurulu Üyeleri Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’e nezaket ziyaretinde bulundu. Gökalp Büyükyıldız Başkanlığındaki KÖMÜRDER Yönetimi Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’e kömür sektörüne ve Dernek Yönetimine verdikleri destekten dolayı teşekkür ettiler. Bakan Dönmez de enerji üretiminde yerli kaynakların payının arttırılması […]

KÖMÜRDER’den Bakan Dönmez’e ziyaret
Servet Uzun
  • Yayınlanma6 Şubat 2019 13:41

Kömür Üreticileri Derneği’nin geçen hafta yapılan Genel Kurulu’nda yönetime seçilen yeni Yönetim Kurulu Üyeleri Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Gökalp Büyükyıldız Başkanlığındaki KÖMÜRDER Yönetimi Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’e kömür sektörüne ve Dernek Yönetimine verdikleri destekten dolayı teşekkür ettiler. Bakan Dönmez de enerji üretiminde yerli kaynakların payının arttırılması noktasında yerli kömüre daha fazla önem verilerek yerli kömür üretiminin arttırılması noktasında KÖMÜRDER’e ve özel sektör kömür madencilerine daha fazla görev düştüğünü belirtti ve yeni seçilen KÖMÜRDER Yönetimine başarılar diledi.

KÖMÜRDER’in yeni başkanı belli oldu