Günsan Elektrik’ten gururlandıran iki başarı

Alçak gerilim tesisatı ekipmanları sektörünün önde gelen firmalarından Günsan Elektrik, uluslararası bir başarıya daha imza attı. Her yıl, tasarımda yaratıcılığın ve özgünlüğün yarıştığı The Astrid Awards ve Hermes Awards’te “Günsan Elektrikçiler Şampiyonası” ile ödüle layık görüldü.

Günsan Elektrik’ten gururlandıran iki başarı
SONER OKUR
  • Yayınlanma12 Haziran 2024 15:08

Bu yıl 30. kez düzenlenen ve dünyadaki tasarım iletişiminin en etkili yaratıcılarının ödüllendirildiği The Astrid Awards’ın ve pazarlama sektöründe yaratıcı stratejiler geliştiren şirketlerin ödüllendirildiği Hermes Awards’in kazananları açıklandı.

Günsan Elektrik, geçtiğimiz yıl İstanbul Fişekhane’de düzenlenen ve Türkiye’de bir ilk özelliği taşıyan “Günsan Elektrikçiler Şampiyonası” ile her iki yarışmada da ödül almaya hak kazandı.

İlham veren bir platform sunuyor

Tasarım, pazarlama ve iletişim alanlarında üstün başarı sergileyen profesyonelleri ve kurumları ödüllendiren The Astrid Awards ve Hermes Awards kazananları belirlerken estetik, yenilikçilik, etkileşim ve etki gibi kriterleri göz önünde bulunduruyor. Sektördeki öncü isimleri ve ilham verici projeleri bir araya getiren iki yarışma, yaratıcı endüstrilerin gelişimine katkıda bulunurken, başarılı çalışmalarıyla ilham veren bir platform sunuyor.