Günsan Elektrik, 5 ilde iş ortaklarıyla bir araya geliyor

Modern ve yenilikçi çözümleriyle yaşam alanlarında fark yaratan Günsan Elektrik, sektör paydaşları ve iş ortaklarına değer katmak için bilgilendirici seminerler düzenlemeye devam ediyor.

Günsan Elektrik, 5 ilde iş ortaklarıyla bir araya geliyor
SONER OKUR
  • Yayınlanma2 Temmuz 2024 15:29
  • Güncelleme2 Temmuz 2024 15:30

Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde iş ortaklarıyla buluşan Günsan, en yeni seminerlerini Ankara, Konya, İzmir, Adana ve İstanbul’da gerçekleştirecek. Seminerlerde, yeni GEO ürün serisinin tanıtımını yapacak olan Günsan Elektrik, 12 binin üzerinde üyeye ulaşan GEP CLUB’ın (Günsan Elektrikçi Platformu) yenilikleriyle ilgili de bilgiler aktaracak.

Türkiye genelinde 17 bin parçalık portföyünü 36 bayisi aracılığıyla hem ülke içine hem de 50’den fazla ülkeye ulaştıran Günsan Elektrik, ülke genelinde düzenlediği elektrikçi seminerlerine Ankara, Konya, İzmir, Adana ve İstanbul’u ekliyor. 18 Temmuz’da Ankara’da, 19 Temmuz’da Konya’da, 23 Temmuz’da İzmir’de, 30 Temmuz’da Adana’da ve son olarak 7 Ağustos’ta İstanbul’da bayileri ve elektrikçilerle bir araya gelecek olan Günsan Elektrik, Türkiye çapında elektrikçilerin ve tüm iş ortaklarının bir araya geldiği avantajlı online platformu GEP CLUB’ın yenilikleri ve pratik montaj özellikleri ile ön plana çıkan GEO serisi hakkında katılımcılara bilgi verecek.

GEO serisi, pratik montaj imkanıyla zaman tasarrufu sağlıyor

Günsan Elektrik’in elektrik ihtiyaçlarına daha konforlu ve pratik bir çözüm sağlamak için tasarlanan GEO serisi tanıtımıyla başlayan seminerlerde, rakiplerinden farklılaşan plastik şaseli monoblock mekanizması ile çoklu çerçeve montajlarını kolaylaştıran GEO serisi’nin, güvenlik, montaj kolaylığı ve hızlı kurulum süreci anlatılacak.

Kısa sürede 12 binden fazla üyeye ulaşan GEP CLUB, teknik kaynaklara ev sahipliği yapıyor

Seminerlerde bir diğer tanıtımı yapılan bir diğer konu ise, Günsan Elektrik’in, 2020 yılında online bir platform olarak kurduğu GEP CLUB’ın yenilikleri olacak.