CK Enerji, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısı ile çalışanlarının çocuklarını ağırladı

CK Enerji, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesinde hizmet verdiği bölgelerde, çalışanlarının çocuklarını ağırladı. “Çocuğun Enerjisi İşte” etkinliği kapsamında gerçekleştirilen buluşmada, çocuklar ebeveynlerinin çalışma ofislerini görme ve çeşitli atölyelere katılma fırsatı bularak keyifli bir gün geçirdi. Şirket içerisinde yapılan etkinlikten önce çalışanların çocuklarına “Kendi 23 Nisan Bayramı’nı çizer misin?” diye soran CK Enerji’ye […]

CK Enerji, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısı ile çalışanlarının çocuklarını ağırladı
SONER OKUR
  • Yayınlanma22 Nisan 2024 14:40

CK Enerji, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesinde hizmet verdiği bölgelerde, çalışanlarının çocuklarını ağırladı. “Çocuğun Enerjisi İşte” etkinliği kapsamında gerçekleştirilen buluşmada, çocuklar ebeveynlerinin çalışma ofislerini görme ve çeşitli atölyelere katılma fırsatı bularak keyifli bir gün geçirdi.

Şirket içerisinde yapılan etkinlikten önce çalışanların çocuklarına “Kendi 23 Nisan Bayramı’nı çizer misin?” diye soran CK Enerji’ye birbirinden güzel resimler geldi. Çocukların düşlerini, neşesini ve heyecanını yansıtan bu çizimler, “Benim 23 Nisan Bayramım” adlı resim sergisinde toplandı.

Yıl içerisinde çeşitli özel günlerde “Çocuğun Enerjisi İşte” etkinlikleri düzenleyen CK Enerji, bu kez çocukların bayramını çocuklar ile birlikte kutladı. 19 Nisan Cuma günü gerçekleştirilen etkinlikte çocuklar ebeveynleri ile birlikte çalışma ofislerinde keyifli bir gün geçirdi. Çocuklar gün boyu yüz boyama, çeşitli oyunlar, atölyeler ve film izleme etkinliklerine katılarak eğlenme fırsatı buldu.

“ÇOCUKLAR KENDİ 23 NİSANLARINI ÇİZDİ”

Buluşma öncesinde çocuklara “Senin 23 Nisan Bayramını çizer misin?” diye sorduklarını dile getiren CK Enerji Kurumsal İletişim Direktörü Burcu Cankurtaran, “Çocuklarımızdan birbirinden güzel yüzlerce resim geldi ve ortaya harika bir sonuç çıktı.

Çocukların hayallerini çizdikleri resimler ile “Benim 23 Nisan Bayramım” adı ile bir resim sergisi oluşturduk. Çalışma ofislerimizi çocuklarımızın düşleri, hayalleri ile doldurup 23 Nisan coşkusunu tüm çalışanlarımız ile yaşadık. Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklarımıza armağan ettiği 23 Nisan’da biz de çocuklarımıza ve çalışanlarımıza özel bir anı bırakmak istedik” değerlendirmesinde bulundu.