Vali Balkanlıoğlu’ndan AGDAŞ’a ziyaret

Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu Adapazarı Gaz Dağıtım A.Ş’nin (AGDAŞ) yatırım çalışmaları ile BİMER ve CİMER merkezlerinden gelen taleplerin nasıl değerlendirildiği hakkında bilgi almak için AGDAŞ’ı ziyaret etti.

Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu 30 Temmuz Pazartesi günü AGDAŞ Genel Müdürlük binasını ziyaret etti. Vali ziyaret esnasında AGDAŞ’ın yatırım çalışmaları ve müşteri hizmetleri çalışmaları hakkında bilgi aldı. Ayrıca AGDAŞ Genel Müdürü Kenan Demir tarafından Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezi (CİMER) ve Başbakanlık İletişim Merkezi (BİMER) üzerinden gelen taleplerin nasıl değerlendirildiği Vali Balkanlıoğlu’na aktarıldı.

Vali Balkanlıoğlu Çağrı Karşıladı

Vali Balkanlıoğlu, AGDAŞ çağrı merkezini denetlediği sırada Cevriye Gök isimli vatandaşın çağrısını karşıladı ve müşterinin gaz açım randevu işleminin gerçekleştirilmesine yardımcı oldu. Abonelik ve birçok işlemin telefonla yapıldığını öğrenen Vali Balkanlıoğlu AGDAŞ’ın müşteri hizmetleri çalışmalarını beğendi.

Yaklaşık bir saat süren ziyarette AGDAŞ Genel Müdür Yardımcıları Mesut Yaşar Uzun ve Gürsel Yağan tarafından AGDAŞ’ın 2017 yılında aldığı EFQM Türkiye Mükemmellik Ödülü, En İyi İşverenler Ödülü ve yapılan sosyal sorumluluk projeleri hakkında bilgilendirme yapıldı. AGDAŞ binasını gezen Vali Balkanlıoğlu modern yapıda olan AGDAŞ genel müdürlük binasını özelikle de konferans salonunu çok beğendi. AGDAŞ’a yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür eden Sakarya Valisi çekilen hatıra fotoğrafının ardından ziyaretini tamamlayarak AGDAŞ genel müdürlük binasından ayrıldı.