İzmir Doğal Gaz’dan abone rekoru

Yeni normale geçiş sürecinde altyapı çalışmalarına hızlı bir şekilde başlayan İzmir Doğal Gaz, temmuz ayında bir günde aldığı 2 bin 193 adet abone ile önceki yılların günlük abone sayısı rekorunu kırdı. Bundan önce alınan en yüksek günlük abone sayısı bin 997 abone ile 2010 yılına aitti.

İzmir Doğal Gaz’dan yapılan açıklamada, “Mart ayından bu yana ülkemizin içinde bulunduğu sıkıntılı durumun alınan tedbirlerle iyileşmeye başlamasıyla birlikte piyasalardaki hareketlenme konutlara da yansıdı. Yatırım ve pazarlama faaliyetleriyle beraber abone sayılarında önemli bir artış yakalandı. Temmuz ayında bir günde alınan 2 bin 193 adet abone ile İzmir Doğal Gaz tarihinde bir günde alınan en yüksek abone sayısı rekoru kırılmış oldu” denildi.

“İZMİRLİLERE TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Temmuz ayı itibariyle 857 bin aboneye ulaşıldığı belirtilen açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Her yıl hedeflenen abone sayısı ve planlanan yatırım miktarına ulaşılarak İzmir’in imarlı alanlar bütününde yer alan bölgelerine doğal gazı ulaştırmaya çalışıyoruz. Geldiğimiz noktada İzmirlilerin, markamıza ve ürünümüz olan doğal gaza göstermiş olduğu güven için teşekkür ediyoruz. Bu yıl gerçekleştireceğimiz yatırımlarla 57 bin 200 haneye daha doğal gazı ulaştırmış olacağız. Ağustos ayı ile birlikte yatırım miktarımızı artırarak daha çok İzmirliyi doğal gazla buluşturmayı hedefliyoruz. İzmirlilere, çalışanlarımıza ve bizlere destek olan kurum ve kuruluşlara buradan bir kez daha teşekkür ediyoruz.”