GAZİD Yönetim Kurulu’ndan Ziya Altunyaldız’a ziyaret

GAZİD, TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Ziya Altunyaldız’ı makamında ziyaret etti.

GAZİD Yönetim Kurulu, Bilal Aslan Başkanlığında TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Ziya Altunyaldız’ı makamında ziyaret etti. GAZİD Yönetim Kurulu Üyeleri Ziya Altunyaldız’ın tekrar Komisyon Başkanlığına seçilmiş olmasını tebrik ederek derneğe ilişkin bilgi paylaşımında bulundu.

“TÜM PAYDAŞLAR GÖREVİNİ YERİNE GETİRMELİ”

TBMM Sanayi, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Ziya Altunyaldız doğalgaz piyasasına ilişkin sektörün görüş ve önerilerini dinledikten sonra, “Sektörü istenilen seviyelere getirebilmek için tüm paydaşların kendisine düşen görevi ciddiyetle yerine getirerek gerekli özveriyi göstermesi gerekiyor” dedi.

“KAMU ÖZEL SEKTÖR BİRLİKTELİĞİ SEKTÖRÜN SORUNLARINI ÇÖZER”

GAZİD Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Aslan, Meclisin kapısının tüm millete açık olduğunu görmekten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, sektörün sorunlarının kamu ve özel sektör birlikte hareket ederek rahatlıkla aşılabileceğine inancının tam olduğunu ve Doğal Gaz İthalatçıları Derneği’nin bu amaçla faaliyetlerini sürdürmeye devam edeceğini belirtti.