Enerya, iç tesisat firması temsilcileriyle buluştu

Enerya, iç tesisat firması temsilcileriyle buluştu

Enerya, hizmet verdiği kentlerde doğal gaz konforu ve ekonomisini yaygınlaştırmak için yaptığı çalışmalar kapsamında Aydın’da sertifikalı iç tesisat firmalarının temsilcileriyle bir araya geldi.

Enerya, Aydın’da iç tesisat firması temsilcileriyle buluştu. Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Enerya Aydın İl Müdürü Osman Ersöz, 44 iç tesisat firması temsilcisiyle bir araya geldiklerini belirterek “Sertifikalı iç tesisat firmalarına tesisat dönüşümü sırasındaki iş birlikleri için teşekkür ediyoruz” dedi.

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla abonelerinin güvenli ve konforlu doğal gaz kullanmalarının kendileri için öncelikli konuların başında geldiğini ifade eden Ersöz, “Bu noktada iç tesisat firmalarıyla yaptığımız iş birliği oldukça kıymetli. Abonelerimizin şirketimiz tarafından yetkilendirilmiş iç tesisat firmalarıyla çalışmaları can ve mal güvenliği gereği önem arz ediyor” şeklinde konuştu.

İç tesisat firmalarının temsilcileriyle görüş alışverişinde bulunduklarını ifade eden Osman Ersöz, toplantıda 2019 yılı yatırımları ve iç tesisat süreçleriyle ilgili değerlendirmeler yapılarak 2020 yılı yatırımları hakkında bilgi verdiklerini söyledi.

Toplantıya ayrıca Enerya Satış, Pazarlama ve Müşteri Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Başak Kutlu, Enerya Bölge Direktörü Akif Tulukcu, Teknik Operasyonlar Müdürü Erol Kaya, Enerya Satış Müdürü Kemal Zeytinoğlu, Enerya Pazarlama Müdürü Melis Bahçivan, Enerya Müşteri Hizmetleri Müdürü Değer Taşlardan ve Enerya yöneticileri de katıldı.