Enerya doğal gaz

Aksaray Hürriyet Mahallesi, Enerya ile doğal gaza kavuşuyor

Doğal gaz konforunu yaygınlaştırmak için girişimlerini sürdüren Enerya, Aksaray Hürriyet Mahallesi’nde uzun zamandır beklenen doğal gaz hat imalatı çalışmalarına başladı.

Enerya, kentlerinde doğal gaz konforu ve ekonomisini yaygınlaştırmak için çalışmalarını sürdürüyor. Şirket son olarak Aksaray Hürriyet Mahallesi’nde uzun zamandır beklenen doğal gaz hat imalatı çalışmalarına başlandığını duyurdu.

“ENERYA VERDİĞİ SÖZÜ TUTTU”

Aksaray Hürriyet Mahallesi’nde gerçekleştirilen temel atma töreninde konuşan Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, “Konforlu ısınmanın ve temiz havanın teneffüs edilmesi için Hürriyet Mahallesi’ne doğal gaz getirdik. Bunun için oldukça mutlu ve gururluyuz. Büyük gayretler sonucunda bunu başardık. Enerya verdiği sözü tuttu ve dediği tarihte doğal gazı getirdi. Kendilerine de teşekkür ediyorum” diye konuştu. Konuşmasında vatandaşlara da seslenen Başkan Dinçer, “Enerya ile birlikte ortak çalışmamız sonucunda söz verdiğimiz gibi hizmeti getirdik, artık sıra sizin. Çalışmalarımız yerini bulursa, her eve, her sokağa doğal gaz gelecek.” dedi.

“HALKIMIZA NASIL DAHA İYİ HİZMET GÖTÜRÜRÜZ DİYE DÜŞÜNÜYORUZ”

Temel atma töreninde söz alan Enerya Aksaray İşletme Müdürü Taylan Ağca da, “Bir yıldır başkanımızla yoğun bir çalışma içindeyiz. Öncelikle 2020 yılının ilkbaharında Hürriyet Mahallesi’ni doğal gaza kavuşturacağız. Şirket olarak her zaman halkımıza nasıl daha iyi bir hizmet götürürüz diye düşünüyoruz, bunun için çalışıyoruz. Doğal gazın konforunun tüm Aksaraylılara ulaşmasını istiyoruz. Çünkü doğal gaz demek temiz hava, ısınmada konfor ve evin bütçesine katkı demektir” dedi.

Ayrıca temel atma töreninden sonra Başkan Evren Dinçer ve Taylan Ağca, yapım çalışmalarının devam ettiği sokaklarda çalışmaları kontrol ederek çalışanlardan bilgi aldı.