OMV’den bayramda da kesintisiz hizmet

OMV ve Arsan gruba bağlı Çordaş iş birliği ile Ramazan Bayramı döneminde yapılan doğal gaz boru hat bakım çalışmaları sırasında tüketicilerin doğal gazsız kalmaması için operasyonlarını sürdürdü. Çorlu ve Marmaraereğlisi’nde doğal gaz dağıtım faaliyeti yapan Arsan gruba bağlı Çordaş ve OMV’nin iş birliği ile Ramazan Bayramı döneminde yapılan doğal gaz boru hat bakım çalışmaları sırasında […]

OMV’den bayramda da kesintisiz hizmet
Tolgahan Küçük
  • Yayınlanma24 Mayıs 2020 15:49

OMV ve Arsan gruba bağlı Çordaş iş birliği ile Ramazan Bayramı döneminde yapılan doğal gaz boru hat bakım çalışmaları sırasında tüketicilerin doğal gazsız kalmaması için operasyonlarını sürdürdü.

Çorlu ve Marmaraereğlisi’nde doğal gaz dağıtım faaliyeti yapan Arsan gruba bağlı Çordaş ve OMV’nin iş birliği ile Ramazan Bayramı döneminde yapılan doğal gaz boru hat bakım çalışmaları sırasında tüketicilerin doğal gazsız kalmaması için OMV çözüm ortağı olarak Marmaraereğlisi dağıtım hattına LNG (Sıvılaştırılmış Doğal Gaz) temini gerçekleştirdi.

Şirketten yapılan açıklamaya göre OMV ve Arsan tarafından bayram arifesinde yapılan LNG yedekleme operasyonu başarıyla tamamlanarak ilk doğal gaz ikmali gerçekleştirildi. Tüketicilerin gaz kesintisi yaşamaması adına gerçekleştirilen iş birliği kapsamında OMV ekibinden 2 personel Ramazan Bayramı süresince kurulan LNG sistemini 24 saat izleyecek ve nöbetçi olarak LNG kullanımı bitene kadar sahada kalacak.

23-24-25-26 Mayıs günleri açık akaryakıt istasyonları