İGDAŞ Ailesi iftarda buluştu

İGDAŞ, geleneksel iftar yemeğini 11 Haziran’da, Yenikapı Avrasya Gösteri Ve Sanat Merkezi’nde verdi. Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan iftara İGDAŞ çalışanları aileleriyle birlikte katıldı.

 

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan İGDAŞ, geleneksel iftar yemeğini 11 Haziran’da verdi. Aileleriyle birlikte İGDAŞ çalışanlarının davet edildiği iftar, Yenikapı Avrasya Gösteri Ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirildi.

 

 

 

İGDAŞ Genel Müdürü Mehmet Çevik, TES-İŞ 3 Nolu Şube Başkanı Hüseyin Ozil, Genel Müdür Yardımcıları ve diğer yöneticilerin de katıldığı iftara, İGDAŞ çalışanları ve aileleri büyük ilgi gösterdi. Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan iftar programı akşam ezanın okunması ile birlikte oruçların açılmasıyla devam etti.

 

 

Konuşmasına şehitleri anarak başlayan İGDAŞ Genel Müdürü Mehmet Çevik, “Teröre karşı mücadele ederken şehit düşen tüm askerlerimize, polislerimize, menfur saldırılarda şehit olan vatandaşlarımıza, 15 Temmuz hain kalkışmasına göğsünü siper edip şahadete kavuşan tüm kahramanlarımıza, vatanımızın, bizlerin özgürlüğü için düşmana karşı duran ve şanlı tarihimizi yazan tüm şehitlerimize, yüce Rabbimden rahmet diliyorum. Ruhları şad, mekânları cennet olsun” dedi. Konuşmasında İGDAŞ’ın faaliyetleriyle İstanbul’un nefes almasını sağladığını vurgulayan Mehmet Çevik, fedakârca, azimle ve kararlılıkla çalışan tüm İGDAŞ Ailesi’ni tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.