EWE Grubu’nun tüm hizmetleri tek bir çatı altında

 Almanya’nın enerji şirketlerinden EWE AG’nin Türkiye pazarındaki faaliyetlerini yürüten EWE Turkey Holding, gaz, elektrik ve telekomünikasyon müşteri hizmetlerini tek bir noktada topluyor. EWE Mağazalar’da müşteriler tüm abonelik işlemleri ile fatura ödemelerini yapabilmelerinin yanı sıra EWE Turkey Holding iştiraklerinin sunduğu tüm hizmet ve avantajlardan da kolayca yararlanabiliyor. İlk etapta Kayseri’de BYZ Outlet ve İldem Park AVM’de açılan EWE Mağazalar’ı, 26 Mayıs Cuma günü düzenlenen açılış töreniyle hizmet vermeye başladı.

 

DOĞALGAZ, İNTERNET VE ELEKTRİK ÜRÜNLERİ TEK BİR NOKTADA!

 

Proje kapsamında ilk iki EWE Mağaza, 26 Mayıs Cuma günü Kayseri’de İldem Park ve BYZ Outlet AVM’lerde hizmete açıldı. EWE Mağazalar ile EWE Grubu şirketlerinin doğalgaz, elektrik ve telekomünikasyon hizmetlerine artık tek bir noktadan ulaşabilen Kayserililer, mağazalarda tüm abonelik ve fatura ödeme işlemlerini de kolaylıkla gerçekleştirebiliyor. 26 Mayıs Cuma günü Kayseri’de düzenlenen açılış töreniyle hizmete açılan EWE Mağazalar, EWE Türkiye Grubu’nu da Kayseri’de buluşturdu. Açılış töreninde konuşan EWE Turkey Holding Genel Müdürü Dr. Frank Quante şunları söyledi;

 

“EWE Turkey Holding olarak Türkiye’ye değer katmaya ve hizmetlerimizle insanların hayat kalitesini artırmaya büyük önem veriyoruz. Bu anlamda, EWE Grubu’nun sunduğu ürün ve hizmetleri bir noktada sunmak için Kayseri’de hizmete açtığımız EWE Mağazalar ile doğalgaz ürünlerimizin yanında telekomünikasyon ve elektriği müşterilerimizle ayrı ayrı iştiraklerimiz eliyle tek bir çatı altında buluşturuyoruz. Türkiye’de enerji ve telekomünikasyon hizmetlerinin aynı yerde buluştuğu başka bir mağaza bulunmadığı için EWE Mağaza iş modeli sadece bizler için değil, Türkiye için de bir ilk. Elde edeceğimiz deneyime göre Kayseri’den sonra Bursa ve diğer illere de açmayı istediğimiz EWE Mağazalar, avantajlı kampanyaların yanı sıra hayatı kolaylaştıracak ve farklı bir müşteri deneyimi yaşatacak.”

 

“BÜYÜK BİR SİNERJİ YARATACAK”

 
Kayserigaz Genel Müdürü Hasan Yasir Bora ise artan abone sayısına karşın müşteri memnuniyet oranlarında yüzde 95’leri aşan başarıya ulaştıklarını belirtirken, bu deneyimi EWE mağazalara da aktararak büyük bir sinerji yaratacaklarını kaydetti. EWE Grubu’nun telekomünikasyon hizmeti veren şirketi Millenicom’un Genel Müdürü Meltem Şahin de tüm EWE Grubu şirketlerin sunduğu ürünlerin tamamını kapsayan bütüncül bir konseptin hem kendileri hem de Türkiye için bir ilk olduğunu söyledi. Şahin, EWE Mağazalar için Millenicom olarak birçok kampanyayı da hayata geçireceklerinin müjdesini verdi. EWE Enerji Genel Müdürü Özkan Akyıldız ise “EWE Mağazalar ile müşterilerimiz doğalgaz, elektrik ve telekomünikasyon hizmetlerine farklı noktalardan ulaşmak yerine güvenilir bir tedarikçi ile tek noktadan tüm ürün ve hizmetlere ulaşabilecekler. EWE Enerji ile birlikte grubumuzun kendilerine sağlayacağı tüm ayrıcalıkların keyfini çıkarabilecekler.” dedi. “Şirketlerin sahip oldukları en temel değerlerden birisi müşterileridir.” diyen Bursagaz Genel Müdürü Markus Rapp, Bursagaz’ın müşteri memnuniyetini arttırmak adına önemli projeleri hayata geçirdiğini ancak EWE Mağaza konseptinin kendileri için de yeni bir deneyim olduğunu belirtti.