Bursagaz yöneticileri saha ekipleriyle buluştu

Bursagaz, yöneticilerin saha ekipleriyle buluştuğu bir etkinliğe imza attı. Buluşmanın ikinci etabında, Bursagaz yöneticileri, saha ekiplerine eşlik ederek baca kontrolü, kazan dairesi kontrolü gibi işlemleri birlikte gerçekleştirdi.

 

Bursagaz yöneticileri ile İç tesisat ve Proje Onay Birimi saha çalışanlarının Bursagaz binasında bir araya geldiği kahvaltı organizasyonunun ardından yöneticiler, saha ekiplerine gün içinde de eşlik etti. Tesisat kontrol, bordro kontrol, kazan dairesi kontrolü ve baca kontrolü gibi işleri saha ekipleriyle birlikte gerçekleştiren Bursagaz yöneticileri, sertifikalı iç tesisat firmaları ile de görüşmeler yaptı.

YÖNETİCİLER EKİPLER İLE BİRLİKTE SAHAYA İNDİ

Yönetim takımı ile çalışanlar arasındaki iletişimi sağlamlaştırmak ve saha personelinin işlerini yerinde görmek amacıyla düzenlenen etkinlikler kapsamında Bursagaz yöneticileri saha ekiplerine eşlik ederek işlerini yerinde görmek için, ekiplerle birlikte sahaya indi. Bursagaz aboneleri, çalışanları ve yöneticileri arasında keyifli sohbetlerin gerçekleştiği buluşmada saha çalışanları ve yöneticiler iş geliştirme ve iş mükemmelliğini sağlama konularında değerlendirmeler yaptı.

YÖNETİCİLER EKİPLER İLE BİRLİKTE SAHAYA İNDİ

Daha önce de benzer içerikte farklı saha çalışan gruplarıyla yöneticileri bir araya getiren Bursagaz, tüm çalışanlar arasındaki iletişimi güçlendirmek için benzer buluşmalar düzenlemeye devam edecek.