TOTAL istasyonları, Dünya Kahve Günü’nü kampanyayla kutladı

TOTAL Oil Türkiye, 1 Ekim Dünya Kahve Günü’nü keyifli bir kampanya ile kutladı. Türkiye genelinde TOTAL istasyonlarını ziyaret eden herkese, NESCAFE’nin yeni Milano ATTIMO serisi kahve makineleriyle hazırlanmış lezzetli bir kahve ve Nesfit sağlıklı bar ikram edildi.

TOTAL Oil Türkiye, Dünya Kahve Günü için Nestle Professional ile iş birliğine gitti ve istasyonlarında yer alan Cafe Bonjour ve Bonjour Market’lerde NESCAFÉ Milano ATTIMO serisi kahve makinelerine yer verdi.

Espresso’dan Cappucino’ya, Mocha’dan Flat White’a uzanan geniş bir ürün yelpazesine sahip makineler, kahveyi 60 saniyeden kısa sürede profesyonel bir baristanın elinden çıkmış gibi hazırlayabiliyor. Kullanımda olmadığı anlarda enerji tüketimini yüzde 60’a kadar düşüren NESCAFE Milano ATTIMO  aynı zamanda doğaya da özen gösteriyor.

1 Ekim Dünya Kahve Günü’ne özel olarak Total istasyonlarında anlık çekilen ve hazırlanan kahveler, yanında Nesfit sağlıklı bar ile istasyon ziyaretçilerine ikram edildi.

TOTAL’den yapılan açıklamaya göre İstanbul, Ankara, Bursa, Antalya ve Yalova olmak üzere toplam 41 Total istasyonunda yer alan NESCAFE Milano kahve servis noktalarının yıl sonuna kadar 50’ye ulaşması planlanıyor.