TORA’ da güvenli sürüş eğitimleri gerçekleştirildi

TORA, trafikte riskleri azaltmak ve farkındalık seviyesini yükseltmek için defansif sürüş ve yorgunlukla mücadele eğitimleri gerçekleştirdi.

TORA, trafikte riskleri düşürmek ve farkındalık seviyesini yükseltmek için periyodik olarak çalışanlarına aldırdığı defansif sürüş ve yorgunlukla mücadele eğitimlerini içinde bulunduğumuz pandemi sürecinde de gerekli önlemleri alarak gerçekleştirmeye devam etti. Daha önce 30’un üzerinde personelin aldığı eğitimleri yenileyen Tora, farkındalığı artırarak trafikte daha güvenli yol almayı sağlamayı amaçlıyor.

2 günlük eğitimin ilk günü, pandemi süreci nedeniyle online gerçekleştirildi. Eğitimin 2. günü ise dezenfekte edilmiş araç ve maskeler ile GÜSEM Akademi hocaları liderliğinde yolda sürüş yaparak tamamlandı. Yapılan sınavlar sonucunda da başarılı olan Tora çalışanlarına sertifikaları takdim edildi.

Tora’dan konuyla ilgili yapılan açıklamada “Yardımcı sürüş sistemlerini kullandığımız araçlarımız ve eğitimli personellerimizle daha nice güvenli kilometrelere!” ifadeleri kullanıldı.