Sofu Altınbaş’a Kültür Sanata Katkı Onur Ödülü

28 ayrı kategoride yaklaşık 2 milyon kişinin oylarıyla belirlenen 6. Altın Palmiye Ödülleri sahiplerini buldu. İş, sanat, siyaset ve medya dünyasından birçok ünlünün katıldığı ödül töreninde Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sofu Altınbaş, Kültür Sanata Katkı Onur Ödülü’ne değer görülürken Alpet CEO’su Ali Murat Yeşilyurt da Yılın İnovasyon Lideri seçildi.

“Sanatın ve sanatçının yanındayız”

Ödül töreninde konuşan Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Sofu Altınbaş, sanatın ve sanatçının her zaman yanında olduklarını vurgulayarak, “Böylesine önemli ve uluslararası bir organizasyona ana sponsor olduğumuz için oldukça mutlu ve gururluyuz. ‘Golden Palm Awards’a ‘Altower’ markamız ile sponsor olduk. Golden Palm Awards bizim için güzel bir fırsat oldu. Bu bağlamda sanatın ve sanatçının yanında olduğumuzu göstermek istedik. Altınbaş ailesi olarak ülkemizin adına ve markasına katkı sağlayacak her türlü organizasyon ve projeye destek olmaya devam edeceğiz” dedi.

Yılın İnovasyon Lideri Ödülü Alpet CEO’su Yeşilyurt’a

6.Altın Palmiye Ödülleri kapsamında verilen Yılın İnovasyon Lideri ödülü de Altınbaş Holding grup şirketlerinden Alpet’in CEO’su Ali Murat Yeşilyurt’a verildi. Finans ve Enerji sektörlerinde başarılı işlere imza atan Ali Murat Yeşilyurt’un sistem geliştirme ve verimlilik arttırma konularında hayata geçirdiği birçok proje bulunuyor. Görkemli bir organizasyona sahne olan törende ayrıca Alpet Yönetim Kurulu Başkanı Vakkas Altınbaş, Yılın Büyükşehir Belediye Başkanı ödülünü Burhanettin Kocamaz’a verirken, Yılın Girişimci İş Adamı seçilen Yunus Emre Gül de ödülünü Altınbaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sofu Altınbaş’ın elinden aldı.

‘Müşterinin aklına değil kalbine hitap ediyoruz’