shell

Shell & Turcas’ta üst düzey atama

Shell Bulgaristan Filo Çözümleri Satış Müdürü görevini yürüten Hakan Güner, Shell & Turcas Filo Çözümleri Direktörü olarak atandı.

Shell & Turcas bünyesine 2007 yılında Satış Destek Uzmanı olarak katılan Hakan Güner, daha sonra Shell & Turcas Filo Çözümleri satış ekibinde görev alarak iş hacminin büyümesinde aktif rol üstlendi. 2010 yılında Shell & Turcas Kurumsal Filo Satışları Pazarlama Müdürlüğü görevini üstlenen Güner, markanın KOBİ segmentinde büyümesine, Shell Filo Çözümleri Premium Reseller organizasyonun kurulması ile kurumsal bayi yapısının geliştirilmesine ve iş kolunun global ekip ile entegrasyonuna liderlik etti.

HAKAN GÜNER KİMDİR?

2013 yılında Shell & Turcas Filo Çözümleri Marmara Bölge Satış Müdürü olan Güner, Türkiye’de sektöründe ilk ve lider olan Shell Taşıt Tanıma Sistemi’nin (TTS), pazar liderliğini yıllar boyu korumasına ve geliştirmesine önemli katkılar sağladı.

Aralık 2018’den beri Shell Bulgaristan Filo Çözümleri Satış Müdürü ve Shell Bulgaristan Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Hakan Güner, bu sürede iş kolunun yeniden yapılandırılmasında, ülke stratejisinin oluşturulması ve uygulanmasında kritik bir rol oynadı.

Hakan Güner, İstanbul Teknik Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği mezunu, evli ve bir çocuk babasıdır.