Shell & Turcas, iş ortakları ile online toplantılarda buluşmaya devam ediyor

Pandemi nedeniyle online platforma taşınan toplantılarla Shell & Turcas CEO’su Emre Turanlı ve yönetim ekibi, iş ortakları ile bir araya geliyor.

Shell & Turcas, bayileriyle görüş alışverişinde bulunmak için düzenli olarak gerçekleştirdiği toplantılarını pandemi nedeniyle çevrimiçi platforma taşıdı. Bayilerin büyük ilgi gösterdiği toplantılarda Shell & Turcas CEO’su Emre Turanlı ve yönetim ekibi, bayilerin sorularını yanıtlıyor ve çeşitli konularda görüş alışverişinde bulunuyorlar. Toplantılarda ayrıca Shell’in önümüzdeki dönem stratejileri ve perakendecilik işinin gelecekteki vizyonu katılımcılarla paylaşılıyor.

Pandemi koşulları nedeniyle fiziksel olarak bir araya gelmenin mümkün olmadığı durumlarda online olarak iş ortakları ile biraraya gelmeye devam ettiklerini belirten Shell & Turcas CEO’su Emre Turanlı, “Çevrimiçi platformda bayilerimizle bir araya gelmek bizim için eşsiz bir fırsat. Shell & Turcas olarak bayilerimizi desteklemeye, faaliyetlerine katkıda bulunmaya ve görüş alışverişinde bulunmaya büyük önem veriyoruz. Müşterilerimizin yüksek beklentilerini karışlamak için bayilerimizle birlikte çözümler geliştirmek bizi motive ediyor. Bayilerimizle birlikte faaliyetlerimizin tüm aşamalarında müşterilerimize mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz” dedi.

Sene başından bu yana Marmara, Ege, İç Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinden 100’ün üzerinde bayiden yaklaşık 460 kişinin katılımıyla bölgesel olarak düzenlenen 20 dijital toplantıda; Shell’in önümüzdeki dönemdeki stratejileri, akaryakıt ve enerji sektörü, güncel piyasa koşulları ve akaryakıt istasyonlarında perakendecilik işinin gelecekteki vizyonu gibi gündem konuları ele alındı.

ORYANTASYON PROGRAMI DA ÇEVRİMİÇİ ORTAMA TAŞINDI

Ayrıca, Shell & Turcas ailesine yeni katılan 55 yeni bayiye yönelik “Bayi Tanışma ve Oryantasyon Sohbetleri” etkinliği gerçekleştirildi. 2021 hedefleri ve bu hedeflere ulaşmak için izlenecek stratejilerin aktarıldığı çevrimiçi etkinlikte istasyon operasyonlarının yönetimine yönelik bilgiler verildi. Etkileşimli bir şekilde gerçekleştirilen oryantasyon programı eğitimleri yılda dört defa olmak üzere düzenli olarak gerçekleştirilecek.