OPET’ten yeni ödeme sistemi: ‘OPET PeP Visa Sanal Kart’

OPET, PeP ön ödemeli sanal kart ile işbirliği yaptı. Bu işbirliği ile geliştirilen ‘opet- pep sanal kart’, dijital ortamda ve yurt dışında güvenli bir alışveriş deneyimi sunarken aynı zamanda üç farklı kampanya ile birbirinden farklı platformlarda kazanç sağlıyor.

OPET, Türkiye’nin yeni dijital cüzdanı PeP ön ödemeli sanal kart ile işbirliği yaptı. ‘opet- pep sanal kart’ sahipleri dijital ortamda ve yurt dışında güvenli bir alışveriş imkanına sahip olurken, kampanya kapsamında farklı avantajlar da yaşayabiliyor. ‘opet- pep sanal kart’ sahiplerine e-ticaret sitelerinde tek seferde 300 TL ve üzeri harcamalarına 30 TL değerinde OPET yakıt puan, toplamda 250 TL ve üzeri dijital platform üyeliklerinde 30 TL, 750 TL ve üzeri tüm yurt dışı internet harcamasına ise 50 TL hediye ediliyor.

‘opet- pep sanal kart’işbirliği ile lansmana özel olarak 31 Ekim 2020 tarihine kadar  üç farklı kampanya ile fayda sunuluyor.

AKARYAKIT ALIŞVERİŞLERİNDE HARCANABİLİR 30 TL DEĞERİNDE YAKIT PUAN

‘opet- pep sanal kart’ ile e-ticaret sektöründe tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri alışverişe, OPET’te akaryakıt alışverişlerinde harcanabilir 30 TL değerinde yakıt puan hediye ediliyor. Faydalanılan ayı takip eden bir sonraki ay yüklenecek olan yakıt puanlar, 15 Aralık 2020 tarihine kadar kampanyaya dahil OPET istasyonlarında cepten tanıma üzerinden sadece benzin veya motorin alışverişlerinde kullanılabilecek.

250 TL TUTARINDAKİ DİJİTAL PLATFORM HARCAMALARINDA 30 TL HEDİYE

‘opet- pep sanal kart’ ile toplamda 250 TL tutarındaki dijital platform harcamalarında ise 30 TL hediye ediliyor. Bu kampanya ise Apple Music, Netflix, Microsoft Store, Spotify, Youtube Premium, Deezer, GoDaddy, LinkedIn, BluTV, Bein Connect, Digiturk Play, XBOX ve S Sport Plus üyeliklerdeki toplam harcamalarda geçerli.

750 TL VE ÜZERİ İNTERNET HARCAMASINA 50 TL HEDIYE

Yurt dışı bağlantılı 750 TL ve üzeri internet harcaması yapılması durumunda ise bir sonraki internet harcamasında 50 TL hediye ediliyor.

Visa logolu olan ‘opet- pep sanal kart’, her işlemde değişen kart numarası ile güvenli alışveriş yapılmasını sağlıyor. Yurt dışı online alışverişlerinde avantajlı döviz kurları sunarken, Türkiye, İngiltere ve Avrupa’ya 7 gün 24  saat anında para gönderme ve alma kolaylığı sunuyor. Konaklama,  sağlık, seyahat ve trafik sigortası avantajları da içeriyor. Kampanyanın detaylı içeriğine  ‘www.opet.com.tr’ veya ‘www.peple.com.tr’de’ adreslerinden ulaşılabiliyor ve ‘www.peple.com.tr/cp/opet/’ adresinden başvuruda bulunulabiliyor.

TÜRKİYE CUMHURİYETİ MERKEZ BANKASI DENETİMİNDE OLAN ELEKTRONİK PARA ŞİRKETİ

PeP, 6493 sayılı kanun ile lisansını almış Türkiye Cumhuriyeti Merkez Bankası denetiminde olan bir elektronik para şirketi. PeP, üyelerine Visa ve TROY kartı, yurt içi / yurt dışı para transferi, TL ve yabancı döviz hesapları, fatura ödeme hizmetleri sunan finansal servisler sağlıyor.