OPET 30. Yıl Çekiliş Kampanyası ile her ay 3 kişiye 3 depo yakıt puan hediye

OPET, 30’uncu kuruluş yıldönümü kapsamında müşterilerine özel ‘kazandıran’ bir kampanyaya imza atıyor. 31 Ağustos’a kadar sürecek 30. Yıl Çekiliş Kampanyası ile her ay 300 kişiye 3 depo akaryakıt değerinde yakıt puan hediye ediliyor.

OPET, 30’uncu yılına özel olarak hayata geçirdiği çekiliş kampanyası ile müşterilerine yakıt puan  hediye ediyor. Haziran, Temmuz ve Ağustos aylarında OPET istasyonlarından tek seferde 300 TL ve katları tutarında akaryakıt alışverişi yapan OPET Kart sahiplerine her 300 TL için 1 çekiliş hakkı sunuluyor. OPET Mavi Program ile tek seferde 300 TL ve katları tutarında akaryakıt alışverişi yapan OPET Kart sahiplerine ise her 300 TL için 3 çekiliş hakkı veriliyor.

KAMPANYA 31 AĞUSTOS’A KADAR DEVAM EDECEK

Her dönem için, talihli 300 kişiye yaklaşık 3 depoya karşılık gelen 150 litrelik yakıt puanın hediye edildiği kampanyada, müşterilerin ödeme yapmadan önce OPET Kart’ını kullanması veya OPET Kart’ına kayıtlı bir cep telefonu numarasını market görevlisine söylemesi gerekiyor. Mobil ödeme üzerinden yapılan alışverişlerde ise cep telefonu ile yapılan işlemler cepten tanıma uygulaması üzerinden gerçekleştiriliyor. 

Çekilişlerin 3 dönem için ayrı ayrı olmak üzere sırasıyla 20 Temmuz, 10 Ağustos ve 8 Eylül olarak belirlendiği kampanya 31 Ağustos’a kadar devam edecek. Bu kapsamda yüklenen yakıt puanlar, 25 Kasım 2022 tarihine kadar geçerli olacak.