EnerjiKıbrıs Enerji Kıbrıs

EnerjiKıbrıs 10 Temmuz’da okurlarıyla buluşuyor

Zengin içeriğiyle okurlarıyla buluşmaya hazırlanan EnerjiKıbrıs, başta Kuzey Kıbrıs olmak üzere bölgenin enerji konusunda nabzını tutacak.

Balkan Gazetecilik’in yeni yayını EnerjiKıbrıs 10 Temmuz’da okurlarıyla buluşuyor. Enerji Petrol Gaz, Gas & Power ve Green Power’dan sonra basılı alanda grubun dördüncü yayını olacak EnerjiKıbrıs, başta Kuzey Kıbrıs olmak üzere bölgenin enerji konusunda nabzını tutacak. Petrol, doğal gaz, elektrik, yenilenebilir enerji alanlarında haber, röportaj, analiz ve makalelerden oluşacak zengin içeriğiyle okurlarıyla buluşacak olan EnerjiKıbrıs, aylık olarak yayınlanacak. Gazetenin dijital içeriğine grubun haber portalı www.petroturk.com’dan ulaşılabilecek.

“YENİ YATIRIMLARLA BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ”

Balkan Gazetecilik Genel Müdürü Emin Kaya, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Balkan Gazetecilik olarak, bir süre önce açıkladığımız dijital medya yapılanmasının hemen ardından, yeni oluşumumuz EnerjiKıbrıs’la bir atılım daha gerçekleştiriyoruz. Bölge özellikle enerji alanında çok büyük bir potansiyele sahip. EnerjiKıbrıs, Kuzey Kıbrıs’ta enerji sektörünün gelişmesine katkı verecek, sektörün ortak çıkarlarını koruyacak, kamu ile özel sektör arasında köprü işlevi görecek. Balkan Gazetecilik olarak, yeni yatırımlarla büyümeye devam edeceğiz” dedi.