Dr. Doruk Parman, RM İstanbul Ailesi’ne katıldı

Kurumsal kimlik geliştirme ve uygulama alanında Türkiye’nin lider markası RM İstanbul Reklamcılık A.Ş., yönetim kadrosunu finans dünyasının önemli isimlerinden Dr. Doruk Parman’la güçlendirdi. Bankacılık sektöründe uzun yıllardır üst düzey görevlerde bulunan Dr. Doruk Parman, RM İstanbul Reklamcılık A.Ş. Mali İşler ve Finansmandan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi oldu. Parman, yeni görevine 25 Mart 2019 itibariyle başlayacak.

Konuyla ilgili açıklamalarda Bulunan RM İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Akıncı, RM İstanbul Reklamcılık A.Ş.’nin, alanında Türkiye’nin en hızlı büyüyen şirketi olduğunu belirterek, bu doğrultuda yönetim organizasyonuyapısında da geliştirmeler yaptıklarını söyledi. Doruk Parman’ın, uzun yıllara dayanan tecrübesinden RM İstanbul Reklamcılık A.Ş. olarak faydalanmak istediklerini belirten Akıncı, Parman’ın şirketin büyüme stratejisine büyük destek vereceğine inandıklarını ifade etti.

DORUK PARMAN

1969 yılında İstanbul’da Doğan Doruk Parman 1986 yılında TED Ankara Kolejini, 1990 yılında ODTÜ Makine Mühendisliğini bitirdi. 1992 yılında Bilkent Üniversitesi’nde MBA ve 2003 yılında Marmara Üniversitesinde Doktorasını tamamladı.

1992 yılında Interbank’ta uzman yardımcısı olarak çalışma hayatına başlayan Parman, 1993-97 yılları arasında Interbank’ta Satış Müdürlüğü, 1997-98 yılları arasında Denizbank’ta Şube Müdürü, 1998-2006 yılları arasında Denizbank’ta Perakende, Pazarlama ve Satıştan sorumlu Kıdemli Grup Müdürü, 2006-07 yıllarında Denizbank Uluslararası İştirakler ve Şubelerden sorumlu Kıdemli Grup Müdürü olarak görev yaptı. 2007-2019 yılları arasında T-Bank’ın Pazarlama, Satış ve Şubelerden sorumlu Genel Müdür Yardımcılığını yürüttü. Parman, 5 yıl boyunca Marmara Üniversitesinde Konuk Öğretim Üyeliği de yaptı.

Doruk Parman evli ve 1 çocuk babasıdır.

RM İSTANBUL REKLAMCILIK A.Ş.

RM İstanbul Reklamcılık A.Ş., kurulduğu 2011 yılından bugüne kurumsal kimlik uygulamaları alanında uzmanlaştı. İlk günden başlayarak kaliteli ürünler, güvenilir hizmet ve sürdürülebilirliği işinin odağına alan RM İstanbul; akaryakıt, finans ve perakende sektörlerinde birçok ulusal ve uluslararası markanın kurumsal kimlik uygulamalarındaki en önemli çözüm ortağı haline gelmiş durumda.

Petroleum Istanbul 2019 için son 7 gün