Classpet stratejik noktalarda istasyonlar açmaya devam ediyor

Türkiye’nin 81 iline yayılma hedefi doğrultusunda ilerleyen Classpet, bayi zincirine yeni bir halka daha ekledi. Yeni istasyonunun açılışını İstanbul Sefaköy’de gerçekleştiren Classpet, stratejik noktalarda istasyon açmaya devam ediyor.

Akaryakıt sektöründeki etkinliğini ve hizmet verdiği alanları genişletmeyi amaçlayan Classpet istasyon yatırımlarına devam ediyor. Tuzla istasyonundan sonra İstanbul Sefaköy’de faaliyete geçirilen Classpet’in Naifoğlu istasyonunun açılışına Naifoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkan ve Üyeleri’nin yanı sıra üst düzey yöneticileri, Classpet Akaryakıt Genel Müdürü Nevzat Erdemli, iş ortakları ve çok sayıda davetli katıldı.

 Classpet’in Sefaköy’deki Naifoğlu Akaryakıt istasyonunun açılışı kurbanlar kesilerek, dualar okunduktan sonra gerçekleştirildi. Sefaköy’deki Classpet istasyonunun açılışı aynı zamanda renkli görüntülere de sahne oldu. Ayrıca açılışa gelen misafirlere çeşitli ikramlarda da bulunuldu.       

Classpet Genel Müdürü Nevzat Erdemli, “Bugün Sefaköy’de Naifoğlu Akaryakıt istasyonumuzu açtık.  İstanbul bizim için ayrı öneme sahip bir ilimiz. Önümüzdeki süreçte burada yeni istasyonlar açmaya devam edeceğiz” dedi.

Classpet Genel Müdürü Nevzat Erdemli, hedeflerinin başta Büyükşehirler olmak üzere her şehirde en az bir istasyon açmak olduğunu dile getirdi. Erdemli, “Burada istasyon yatırımlarımıza devam ederek İstanbul’daki istasyon sayımızı 50’ye çıkmayı hedefliyoruz. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Muğla, Antalya gibi Büyükşehirler başta olmak üzere Türkiye’nin her tarafında, her ilde istasyon açmayı hedefliyoruz. Yılsonuna kadar stratejik yerlerde istasyonlar açma hedefimiz var” dedi.

‘MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ’

Yenilikçi yaklaşımları ile birlikte müşteri memnuniyetine büyük önem verdiklerini belirten Classpet Genel Müdürü Nevzat Erdemli, “İstasyonlarımızda kaliteyi artırmak, müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkarmak, müşterilere istasyonlarımızda daha iyi hizmet vermek için yoğun çalışmalar yapıyoruz. Bu alanda istasyonlarımızda çalışan personelimizi sürekli eğitiyoruz” ifadelerini kullandı.

“Classpet olarak bünyemizde yüzlerce kişiye istihdam etmekle beraber özellikle kadın istihdamına önem veriyoruz” diyen Erdemli, ekonomideki ılımlı toparlanmanın yeni istihdam kapasitesi oluşturacağını belirterek şöyle devam etti: “2021 yılında hedeflerimizden biri de; ekonomideki canlanmayla beraber sektördeki büyümemizi sürdürerek pazar payımızı arttırmak olacak. Tüm bunları yaparken ürün ve hizmet kalitemizden ödün vermeden çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”

AÇILIŞA ÖZEL İNDİRİM

Sefaköy’de açılışı gerçekleştirilen Naifoğlu istasyonunda açılışa özel sunulan indirimin istasyonda uzun kuyrukların oluşmasına neden olduğunu belirten Erdemli, “Markamız tüketiciler tarafından kısa sürede benimsendi. Bu durum bizi oldukça mutlu etmekte. İlerleyen zamanlarda başka indirimlerimiz de olacak. Classpet olarak tüketicilere en iyi hizmeti vermek isteğimizden dolayı tüketicileri memnun edecek birçok yeniliğimizi bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hayata geçirmeye devam edeceğiz” dedi.

Daha verimli, satış potansiyeli yüksek istasyonları bünyelerine katmaya çalıştıklarının altını çizen Nevzat Erdemli, “Verimli istasyonlar açarak hem istasyon başına düşen verimliliğimizi arttırmak, hem de akaryakıt sektöründeki etkinliğimizi daha fazla hissettirerek hedeflerimize ulaşma doğrultusunda yolumuza emin adımlarla devam etmek istiyoruz” dedi.