Classpet Şekerpınar’da USS Turkey Energy İstasyonu’nu açtı

Classpet, bayi zincirine yeni bir halka daha ekledi. Kocaeli Şekerpınar’da USS Turkey Energy’nin açılışı gerçekleştirildi. Classpet Türkiye’nin 81 iline yayılmayı hedefliyor.

Akaryakıt sektöründeki etkinliğini ve hizmet verdiği alanları genişletmeye çalışan Classpet istasyon yatırımlarına devam ediyor. Classpet, Tuzla ve Sefaköy istasyonundan sonra Kocaeli Şekerpınar’da yeni istasyonunu faaliyete geçirdi. USS Turkey Energy  İstasyonu’nun açılışına Naifoğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyeleri, üst düzey yöneticileri, Classpet Genel Müdürü Nevzat Erdemli ile çok sayıda çalışan ve davetli katıldı.

Yeni istasyonunun açılışı kurbanlar kesilerek, dualar okunduktan sonra gerçekleştirildi. Şekerpınar’daki  USS Turkey Energy  İstasyonu’nun açılışı aynı zamanda renkli görüntülere de sahne oldu. 

Classpet Genel Müdürü Nevzat Erdemli, “Bugün Şekerpınar’da USS Turkey Energy  İstasyonumuzu açtık. Bölgenin en gelişmiş Organize Sanayi bölgesinde olması bizim için ayrı bir öneme sahip. Önümüzdeki süreçte bu bölgelerde yeni istasyonlar açmaya devam edeceğiz” dedi.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ BİZİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİ

Yenilikçi yaklaşımları ile birlikte müşteri memnuniyetine büyük önem verdiklerini belirten Classpet Genel Müdürü Nevzat Erdemli, “İstasyonlarımızda kaliteyi artırmak, müşteri memnuniyeti en üst seviyelere çıkarmak, müşterilere istasyonlarımızda daha iyi hizmet vermek için yoğun çalışmalar yapıyoruz. Bu alanda istasyonlarımızda çalışan personelimizi sürekli eğitiyoruz” ifadelerini kullandı.

Classpet olarak bünyemizde yüzlerce kişiyi istihdam etmekle beraber özellikle kadın istihdamına önem veriyoruz. Ekonomideki ılımlı toparlanmanın yeni istihdam kapasitesi oluşturacağını belirten Nevzat Erdemli, “2021 yılında ekonomideki canlanmayla beraber sektördeki büyümemizi sürdürerek pazar payımızı arttırmak olacak. Tüm bunları yaparken ürün ve hizmet kalitemizden ödün vermeden çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

AÇILIŞA ÖZEL İNDİRİM

Şekerpınar’da açılışı gerçekleştirilen USS Turkey Energy  İstasyonu’da açılışa özel sunulan indirimin istasyonda uzun kuyrukların oluşmasına neden olduğunu belirten Erdemli, “Markamız tüketiciler tarafından kısa sürede benimsendi. Bu durum bizi oldukça mutlu ediyor. İlerleyen zamanlarda başka indirimlerimiz de olacak. Classpet olarak tüketicilere en iyi hizmeti vermek istediğimizden tüketicileri memnun edecek birçok yeniliğimizi bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da hayata geçirmeye devam edeceğiz” dedi.

Daha verimli, satış potansiyeli yüksek istasyonları bünyelerine katmaya çalıştıklarının altını çizen Nevzat Erdemli, “Verimli istasyonlar açarak hem istasyon başına düşen verimliliğimizi arttırmak, hem de akaryakıt sektöründeki etkinliğimizi daha fazla hissettirerek hedeflerimize ulaşma doğrultusunda yolumuza emin adımlarla devam etmek istiyoruz” dedi.

‘YENİ YASA NEDENİYLE BAYİLER FİRMAMIZA YOĞUN İLGİ GÖSTERİYOR’

Classpet Genel Müdürü Nevzat Erdemli, hedeflerinin başta büyükşehirler olmak üzere her şehirde istasyonlar açmak olduğunu dile getirdi. Erdemli, “Burada istasyon yatırımlarımıza devam ederek Kocaeli’deki istasyon sayımızı artırmayı hedefliyoruz. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Muğla, Antalya gibi büyükşehirler başta olmak üzere Türkiye’nin her tarafında, her ilde yıl sonuna kadar stratejik yerlerde istasyonlar açma hedefimiz var’ dedi.

Erdemli; “Akaryakıt sektöründe 29.04.2021 tarih ve 7318 sayılı kanunla kaçak ve faturasız satış yapan bayi ve dağıtım şirketlerinin önü kesilmiştir. Bu yasa çerçevesinde piyasada faturasız diye dile getirilen ve vergi kaçakçılığına sebep olan satışların önü kesilecektir. Piyasada öz sermayesi kuvvetli kurallara göre çalışan dağıtım şirketleri ayakta kalacak ve piyasa kendine çeki düzen verecektir.

EPDK ve GİB çıkan bu kanun doğrultusunda hızlı hareket ederse vergi kaçakçılığını ve usulsüz kazançları azaltarak devlete gelir getirici işlem yapmış olur. Son çıkan yasa nedeniyle bayiler firmamıza yoğun bir ilgi göstererek bünyemize geçişlerini gerçekleştirdi. Bu sayede bünyemize yeni bayiler katıldı ve bayi sayımızda ciddi bir artış oldu. Sektörde istikrarlı bir firma olmamız nedeni ile ilgi gösteren ve prensiplerimiz doğrultusunda aramıza katılacak yeni iş ortağımız olacak bayilerimize kapımız açıktır” diye konuştu.