Aytemiz’den gaz alımında yakıt puan kampanyası

Aytemiz, 15 Temmuz- 31 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında Aytemiz Kart ile yapılacak 70 TL ve üzeri üçüncü Aytemiz Gaz alışverişlerinde, yakıt alımlarında kullanılmak üzere 15 TL’ye varan yakıt puan kazandırıyor.

Aytemiz’den yapılan açıklamaya göre Aytemiz Kart sahipleri, Aytemiz Gaz ve Aytemiz Kart anlaşmalı istasyonlarda geçerli olan kampanya kapsamında, farklı günlerde ve tek seferde yapacakları 70 TL ve üzeri üçüncü Aytemiz Gaz alışverişlerinde, yakıt alımlarında kullanılmak üzere 15 TL’ye varan hediye yakıt puan kazanacak.

Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Aytemiz Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü Özge Kansu Gökçek, “Aytemiz Gaz olarak LPG pazarının her alanında örnek ve yenilikçi bir firma olmak için sürekli çaba sarf ediyor, dünya çapında kabul edilen tüm standartları istasyon ve tesislerimizde uyguluyoruz.  LPG; motorun ömrünü uzatan, yüksek performans sunan ve aynı zamanda ekonomik bir üründür. Başlattığımız bu kampanya kapsamında da müşterilerimize LPG’nin sağladığı tüm bu avantajlara ek olarak, tek seferde yapacakları 70 TL ve üzeri 3’üncü Aytemiz Gaz alışverişlerinde, yakıt alımlarında kullanılmak üzere 10 TL değerinde yakıt puan kazandıracağız. Aytemiz mobil aplikasyonumuz üzerinden kampanyaya katılanlar ise 15 TL değerinde hediye puan kazanabilecek.” dedi.

15 Temmuz – 31 Ağustos tarihleri arasında Aytemiz Kart ve Aytemiz Gaz anlaşmalı istasyonlarda ilk 20 bin kişinin katılımı ile sınırlı olacağı bildirilen kampanyadan kazanılan ödüller, Aytemiz Kart ile yapılan üçüncü Aytemiz Gaz alım işlemini takiben 24 saat içinde müşterilerin Aytemiz Kart’ına puan olarak yüklenecek. Hediye yakıt puanlar 15 Eylül’e kadar geçerli olacak.