Aytemiz’in Motorcu Dostu İstasyonlarına RM İstanbul damgası

RM İstanbul, tüm tasarımları, üretim ve montajını üstlendiği Aytemiz’in Motorcu Dostu İstasyon Projesi’nin uygulamalarına devam ediyor.

Projelendirme, tasarım, üretim ve montajı RM İstanbul imzası taşıyan Aytemiz Motorcu Dostu İstasyon Projesi’nde iki yıl gibi bir sürede 156 istasyona ulaşıldı. Aytemiz tarafından istasyonlarında motor sürücülerine özel ayrılan alanların tamamı RM İstanbul tarafından yapıldı. Aytemiz’in hayata geçirdiği Motorcu Dostu İstasyon Projesi tüm Aytemiz istasyonlarına uygulanacak.

‘Tasarımdan kuruluma her şey RM İstanbul tarafından yapıldı’

Konuyla ilgili açıklama yapan RM İstanbul Genel Müdürü Yavuz İpek; “569 Aytemiz istasyonundan 156’sında şu an Motorcu Dostu İstasyon Projesi kapsamında yapılan motorcu alanları kurulu durumda. Bu alanların hemen hemen hepsini biz yaptık diyebiliriz. Sürecin tasarım safhasından montajına kadar tüm kurulum süreci RM İstanbul tarafından hayata geçirildi. Proje için çeşitli tasarımlar ve prototipler yapıldıktan sonra bugün kurulumlarını yaptığımız son halini aldı. Tasarım, malzeme seçimi ve kurulum ile ilgili tüm detaylar RM İstanbul tarafından belirlenerek uygulandı. Sürecin başladığı 2017 yılının Mart ayından itibaren yaklaşık iki yılda ulaşılan istasyon sayısı 156 oldu. Özellikle kurulum yapılacak istasyonlarda motorcuların kolay ulaşım sağlayabilecekleri yerler seçilerek istasyon sahibi ile antat kalarak kurulumlarımızı yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. RM İstanbul olarak her zamanki çalışma prensibimiz ile iş güvenliğini en ön planda tutarak tüm kurulumlarımızı yapıyoruz” diye konuştu.

RM İstanbul, Kızılay’a kan bağışında bulundu