Asis Otomasyon’un Avrupa çıkarması; UNITI 2022 Fuarı

Asis Otomasyon, Almanya/Stuttgart’ta düzenlenen UNITI 2022’de, Otomasyon Sistemleri ve Mekser Petrol Ekipmanları’nı tanıttı.

Asis Otomasyon, 17-19 Mayıs 2022 tarihlerinde Almanya/Stuttgart’ta düzenlenen UNITI 2022’ye katılarak, akaryakıt sektörüne sunduğu çözüm ve hizmetlerini, hem Asis Otomasyon Sistemleri hem de Mekser Petrol Ekipmanları ile dünyanın beğenisine sundu.

Pandemi nedeni ile 4 yıldır düzenlenemeyen fuara 37 ülkeden 431 firma katıldı. UNITI 2022 Fuarı, 100 ülkeden 16.000’den fazla ziyaretçiyi ağırladı.

Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre; “Asis Otomasyon ürünlerine oldukça yoğun ilgi gösteren ziyaretçiler dünyada bir ilk olan CalibeX Lazer tank kalibrasyon sistemi ile ilgili yoğun bilgi talebinde bulundular.  Calibex Lazer tank kalibrasyon sisteminin yanı sıra, MobileX (Müşteri Tanıma Sistemleri),  Pompa Otomasyon Sistemi, Tank Otomasyon Sitemi, Cyber® TTS (Taşıt Tanıma Sistemleri) ve Mekser Pompaları ile hava ve su saati de oldukça yoğun ilgi gördü. Asis standında görev alan Satış ve Pazarlama Müdürü Artun Tanrıyaşükür, Dış Ticaret Müdürü Orkun Kılıç, Uluslararası Proje Sorumlusu Erhan Özdamar ve Mekser Genel Müdürü Emir Kaya global ve potansiyel müşteriler ile bir araya gelerek Asis’in ürün, sistem ve teknolojileri hakkında bilgiler verdiler.”

‘ASİS OLARAK ARTIK DÜNYADA DA BELLİ BİR TANINMIŞLIK VE BİLİNİRLİK SEVİYESİNE GELDİK’

Fuar sonrası UNITI 2022’yi değerlendiren Satış ve Pazarlama Müdürü Artun Tanrıyaşükür, fuar süresince Asis otomasyon ürünlerinin gördüğü ilgiden oldukça memnun olduklarını ve oldukça başarılı bir fuar geçirdiklerini söyleyerek açıklamasına şöyle devam etti; “Biz Asis olarak artık dünyada da belli bir tanınmışlık ve bilinirlik seviyesine geldik. Şöyle ki dünya genelinde 54 ülkede 100.000’den fazla CalibeX ile 3D tank kalibrasyon sistemi hizmeti verdik, 18 ülkede 11.000 den fazla istasyonda tank ve pompa otomasyon sistemlerimiz çalışmakta.  Dünyada da artık Asis’in Ar-Ge yeteneği, müşterilere özel proje geliştirebilme yeteneği konuşulur oldu. Global olarak kazandığımız bu seviyeyi aşmak, her zaman daha fazlasını yapmak için çalışmak da ilk hedefimiz, daha iyisini başaracağımıza hep inandık ve başardık. Bundan sonra da aynısını yapmaya devam edeceğiz” dedi.