Asis, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin yakıt tasarrufunu sağlayacak

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi yakıt tasarrufunu Asis Otomasyon teknolojileriyle sağlayacak.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Asis Otomasyon’un taşınabilir akaryakıt istasyonu otomasyonu, pompa, tank ve tanker otomasyon sistemi, taşıt tanıma sistemi ve Petech online merkezi yönetim sistemi ile yakıt tasarrufu sağlamayı hedefliyor.

Asis Otomasyon Diyarbakır Büyükşehir Belediyesine 9 adet taşınabilir akaryakıt istasyonu, 1 sabit istasyonuna pompa otomasyon sistemi ve tank otomasyon sistemi, 7 adet tanker otomasyon sistemi, belediyenin 600 aracına Cyber TTS ve Petech Online merkezi yönetim sistemi teslimat ve kurulumlarını sağladı.  Kurulan bu sistemlerle belediyenin akaryakıt işlemleri kayıt altına alınırken tüm akaryakıt işlemlerine anlık erişim de sağlanmış oldu.

‘ASİS ANAHTAR TESLİMİ ÇÖZÜM SUNAN TEK YERLİ ÜRETİCİ’

Konu ile ilgili açıklama yapan Kamu Satışları Proje Yöneticisi Gökhan Aydın büyükşehir belediyeleri içinde Asis Otomasyon’un açık ara en tercih edilen otomasyon sistemleri olduğunu söyleyerek bunun sebebinin kullanıcılarına sunduğukları avantajlar olduğunu belirttti. Aydın; “Kayıp-kaçak önlemede en etkin ve en teknolojik sistemler olan Asis Otomasyon sistemleri, büyükşehir belediyelerinin en çok tercih ettiği akaryakıt sistemidir. Tamamı yerli üretim olan Asis Otomasyon Sistemleri, üretimden servis ve bakım noktasına kadar müşterilerimizin her daim hizmetindeyiz. Asis anahtar teslimi çözüm sunan tek yerli üretici olmakla birlikte, yazılımdan donanıma kadar olan tüm ekipmanları tamamen kendimiz ürettiğimiz için de tüm hizmetleri tek noktadan ve hızlı bir şekilde karşılayabilmekteyiz” dedi.