ALPET’ten Ardahan’da iki yeni istasyon açılışı

ALPET, aynı günde gerçekleştirdiği iki törenle Ardahan Merkez ve Göle’de yer alan istasyonlarının açılışlarını gerçekleştirdi.

2020 yılı büyüme hedeflerine ulaşmak adına çalışmalarına devam eden ALPET, yeni bayi yatırımlarını Ardahan’da hayata geçirdi. Ardahan Merkez’de yer alan “Binali Gündoğdu Akaryakıt” ve Göle ilçesindeki “Karakoyun Akaryakıt” istasyonları; ALPET Genel Müdürü Halil Doğan, Yöneticiler, Bölge ve Saha Müdürlerinin katılımıyla düzenlenen tören ile hizmete açıldı.

İlk açılış Ardahan Merkez’de İnönü Mahallesi Kongre Caddesi üzerinde yer alan ALPET istasyonunda gerçekleştirildi. Binali Gündoğdu Akaryakıt adına, Sebahattin ve Doğan Can Gündoğdu ev sahipliğinde düzenlenen törenle, ALPET’in bayi zincirine daha önce eklenen istasyonun resmi açılışı yapıldı.

ALPET’in ikinci istasyonu Karakoyun Akaryakıt’ın açılışı ise Ardahan Göle’de düzenlendi. Kader ve Ünal Karakoyun çiftinin ev sahipliğinde düzenlenen tören ile Fevzi Çakmak Mahallesi Oltu Caddesi üzerinde yer alan yeni istasyon hizmete açıldı. Açılışa Göle Belediye Başkanı İlhan Gültekin de katıldı.

Bugüne kadar kazanılan tüm başarıların arkasında, bayilerin özveriyle sergilediği büyük bir emeğin var olduğunu belirten ALPET Genel Müdürü Halil Doğan “Bölgenin etkin, güçlü ve saygıdeğer girişimcileri ile beraber çalışmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Türkiye’nin yerli ve milli markasıyız, 4 tanesi liman olmak üzere toplam 6 dolum tesisimiz ile ülkemizde en büyük depolama kapasitesine sahip ilk 5 akaryakıt firması arasında yer alıyoruz. İzmir Karaburun’dan Ardahan’a Türkiye’nin bir ucundan diğer ucuna halkımıza kaliteli hizmet götürmekten gurur duyuyoruz. ALPET istasyon ağını genişletmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” dedi.