ALPET Yönetimi, Marmara ve Ege bayileri ile bir araya geldi

ALPET farklı bölgelerden bayileri ile bir araya geleceği yemek davetlerinin ilkini İstanbul’da gerçekleştirdi. 11 Ağustos tarihinde düzenlenen yemek ile ALPET yönetim kadrosu, Marmara ve Ege Bölgesi Bayileri ile buluştu.

ALPET, yönetim kadrosu ile bayilerini buluşturan yemek davetlerinin ilkini 11 Ağustos tarihinde İstanbul’da gerçekleştirdi. ALPET’in Marmara ve Ege Bölgesi Bayilerinin, Altınbaş Yönetim Kurulu Başkanı İmam Altınbaş ve Yönetici Kadrosunun katıldığı yemek Develi Florya’da organize edildi. Yemek sonrasında bayi sahipleriyle fikir alışverişinde bulunularak sorunları, çözüm önerileri ve yapılabilecek iyileştirmeler hakkında görüşüldü.

Toplantıda değerlendirmelerde bulunan Altınbaş Yönetim Kurulu Başkanı İmam Altınbaş, “Kurumsal kimlik bir firmanın müşteriler için ifade ettiği her şeydir, güven veren bir marka olmalıdır. ALPET olarak istasyonlarımızda verdiğimiz servis, farklılaştırılmış akaryakıtlarımız, madeni yağ ürünlerimiz, market ve oto yıkama hizmetlerimizle iyi bir kurumsal kimliğe sahibiz ve müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarına kaliteli çözümler üretebiliyoruz. İstasyonlar artık birer perakende noktasına dönüşüyor, kaliteli akaryakıt sunmanın yanı sıra müşterilerimize gerçek bir perakende deneyimi de sunmalıyız. Tüm iyi oyuncuları toplayan değil,  bu iyi oyuncuları takıma dönüştüren şampiyon olur. ALPET işini bilen ve ne yapacağının farkında olan iyi bir yönetim ve iyi bir saha ekibine sahip. Tüm bayilerimiz ile bir takım olarak bu bayrağa sahip çıkacak, daha da saygınlaştıracak ve hep beraber iyi işlere imza atarak karşılıklı kazanacağız.” dedi.

Konuşmasına davetlilere katılımlarından dolayı teşekkürlerini ileterek başlayan ALPET Genel Müdürü Halil Doğan ise “Bir çok alanda faaliyet gösteren entegre büyük bir grubun parçasıyız, güçlü bir kurumuz. Biz ve bayilerimiz aynı ekipteyiz, böyle organizasyonlar birliktelik ruhumuza güç katıyor. Sizlerin görüşlerine çok önem veriyoruz, tüm sorunlarımızı çözmek ve önerilerinizi gerçekleştirmek için elimizden gelenin en iyisini adım adım yapacağız. ALPET hedeflerine siz değerli bayilerimiz ve çalışanlarımız ile birlikte kararlı bir şekilde ilerleyecektir.” dedi.