Alpet CFO’su Sayınataç 8. Mali İşler ve Finans Yöneticileri Zirvesi’nde konuşmacı olarak yer aldı

ALPET Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı Emel Sayınataç,  21 Ekim’de düzenlenen 8.Mali İşler ve Finans Yöneticileri Zirvesi’nde konuşmacı olarak yer aldı.

Eduplus tarafından online olarak düzenlenen 8. Mali İşler ve Finans Yöneticileri Zirvesi 21 Ekim’de geniş bir katılımla gerçekleştirildi. Şirketten yapılan açıklamaya göre Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin genel müdürlerinden, CFO’larından ve akademisyenlerden oluşan 40’ı aşkın konuşmacının katıldığı zirvenin bu yılki ana konuları, pandemi döneminde kriz yönetimi, dijitalleşen finans ve iş süreçlerinin yanı sıra 2021 yılına ilişkin beklentiler ve fırsatlar oldu.

Alpet CFO’su Emel Sayınataç, “Covid ile Birlikte Dijitalleşen Finans” konulu panelde konuşmacı olarak yer alarak, akaryakıt sektöründeki ekonomik gelişmelere ve finans dünyasındaki dijital dönüşüme değindi.

“KRİZLERİN İÇİNDE FIRSATLARI GÖRENLER BAŞARILI OLACAK”

Konuşmasına pandemi döneminde petrol ve akaryakıt fiyatlarının gelişimi, sektörde oluşturduğu baskılar, şirketlere yansıyan etkileri üzerine deneyimlerini aktararak başlayan Emel Sayınataç, finans dünyasında dijitalleşme ile birlikte hızlı olmanın önemini ve beraberinde getirdiği fırsatlardan yararlanarak, finansal hizmetlerin geleceğe daha hazır hale gelebileceğini ifade etti. Emel Sayınataç konuşmasında; pandemi döneminde krizlerin içinde fırsatları görenlerin başarılı olacağının altını çizdi.