Velilerden Aytemiz Card’a yoğun ilgi

 Akaryakıt markası Aytemiz, 13’üncüsü düzenlenen Saint Joseph Lisesi Özel Küçük Prens Okulları Krep Günü’ne katıldı. Özel Küçük Prens Okulları mezun, öğrencileri ve velilerinin yanı sıra Saint-Joseph Lisesi mezunları, Saint-Joseph Lisesi Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu ile öğretmen ve idari kadrosunun buluştuğu günde, Aytemiz standı büyük ilgi gördü.

 

Saint Joseph Lisesi Eğitim Vakfı Özel Küçük Prens Lisesi’nde gerçekleştirilen Krep Günü’nde, Aytemiz Club Card katılımcılar tarafından büyük bir ilgi ile karşılandı. Standı ziyaret eden velilere, mezunlara ve eğitmenlere Aytemiz’in proje ve hedefleri hakkında bilgi verilmesinin yanı sıra Aytemiz Club Card avantajlarından da bahsedilerek indirim kartları dağıtıldı.

 

VELİLER MEMNUNİYETLERİNİ DİLE GETİRDİ

 

Stant ziyaretinde konuklar hem Aytemiz’in sağladığı avantajlarla ilgili bilgi sahibi oldular, hem de memnuniyetlerini dile getirdiler. Daha önce kart üyeliği sayesinde çeşitli fırsatlardan yararlandıklarını ifade eden konuklar, yeni kart sahibi olacaklara kartın avantajlarından bahsettiler.